HP Pavilion 20-b101ec Aio záruka 24měsíců-image

HP Pavilion 20-b101ec Aio záruka 24měsíců

Datum vložení: 6.5.2015
Zobrazení inzerátu: 9

Předmět byl nabízen za: 5499 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

PC je original zabalené nepoužité

nejůlevnejší na Heurece je za 8900kč

záruka 24 měsíců

Při kup teď poštovné zdarma!

recenze zde: http://stolni-pocitace.heureka.cz/hp-pavilion-20-b101ec-d2n87ea/recenze/

HP Pavilion 20-b100ec

Nový počítač vše v jednom HP Pavilion 20-b100ec přichází s čistým, štíhlým a prostorově úsporným designem, který eliminuje změť kabelů a drátů, stačí jen připojit napájecí kabel. Se svým tenkým profilem a jednoduchým nastavením je počítač HP Pavilion 20-b100ec opravdu efektivním řešením. Komponenty jsou ukryty v monitoru a nepotřebujete skříň počítače. A přesto máte k dispozici všechny funkce, které potřebujete. Je dostatečně výkonný, aby zvládal vaše každodenní výpočetní úkoly a přitom spolehlivý a za rozumnou cenu.

Využití stroje v praxi

Tento model se svojí výbavou se hodí pro zpracovávání kancelářských aplikací nebo pro nenáročné domácí používání. Jeho velkou předností je značná úspora energie oproti výkonným modelům.

Velká úspora a zářivé barvy

Velkou úsporu elektrické energie přístroj umožní díky použité WLED technologii podsvícení. Tato technologie zároveň i zajistí velice věrné podání barev, které bude radost sledovat.

Multimédia na dosah

Pro komunikaci s přáteli lze využít integrované webové kamery s vestavěným mikrofonem a samozřejmostí jsou funkce pro ovládání zvuku. Vlastnický systém zpracování zvuku společnosti HP poskytuje bohatý a dynamický prožitek při poslechu hudby a sledování filmů. Jistě také oceníte dostatečně výkonou grafickou kartu AMD Radeon HD 6320.

Zažijte výhody Windows 8

Operační systém Windows 8 je navržen pro každodenní digitální život a pohodlnou práci. Můžete být neustále v kontaktu s rodinou, přáteli a obchodními partnery, využívat nové aplikace a snadno spravovat data. S novinkami, jako je úvodní obrazovka, ovládací tlačítka, účet Microsoft nebo služba Windows Store bude práce pohodlnější než kdykoli dříve. Systém je již v základu vybaven řadou aplikací, ale se službou Windows Store můžete získat mnoho dalších. Vaše kontakty, soubory, aplikace, nastavení i weby můžete mít vždy po ruce s účtem Microsoft. K dispozici máte i nový webový prohlížeč Internet Explorer 10, který je rychlejší, bezpečnější a intuitivnější.

Klíčové vlastnosti

Na první pohled zajisté upoutá širokoúhlý LCD displej s WLED podsvícením s úhlopříčkou 20", rozlišením 1600 x 900 bodů, ve kterém je integrován celý počítač. Nad displejem je k dispozici webkamera s mikrofonem. Základem této sestavy je dvoujádrový procesor AMD E1-1200, který pracuje na frekvenci 1.4 GHz. Procesor je doplňován operační pamětí DDR3 s kapacitou 4 GB. Produkci obrazu zajišťuje grafická karta AMD Radeon HD 6320 s dostačujícím výkonem pro běžnou kancelářskou práci a internet. Pro Vaše data a aplikace je určen pevný disk s kapacitou 500 GB a 7200 otáčkami za minutu. Jako optická mechanika byla použita DVD+/-RW/RAM vypalovací mechanika umožňující zápis na DVD+R/-R/+RW/-RW média spolu s obyčejnými CD médii. Počítač je vybaven připojením k síti LAN a bezdrátovým standardu WiFi 802.11b/g/n. Pro připojení externích periferií či jiných zařízení se nabízí dostatek USB portů (4x USB 2.0, 2x USB 3.0). Audio konektory umožní připojit reproduktory nebo mikrofon. Pro snadnou práci s paměťovými kartami je integrována jejich čtečka karet 6v1. Součástí balení jsou klávesnice a optická myš.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii