IBM ThinkPad 240 -nejmenší v historii IBM ! RARITA-image

IBM ThinkPad 240 -nejmenší v historii IBM ! RARITA

Datum vložení: 17.6.2015
Zobrazení inzerátu: 24

Předmět byl nabízen za: 1825 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

IBM Thinkpad 240 - nejmenší a nejlehčí notebook v historii IBM Thinkpadů

Notebooky Thinkpad netřeba představovat - představují špičku mezi notebooky nejen svým kvalitním dílenským zpracováním, ale i technologickou vyspělostí.

Tento model, který nabízím je navíc sběratelskou lahůdkou - pyšní se tím, že jde o nejmenší (rozměry cca 24x19 cm) a nejlehčí (cca 1,3 kg) notebook v historii IBM Thinkpadů (dle wikipedie http://en.wikipedia.org/wiki/ThinkPad#ThinkPad_240). Šlo o ultramobilní notebook své doby s výkonným procesorem Intel Celeron 300 Mhz a prvním Thinkpadem, který obsahoval slot MiniPCI. Přesto, že šlo o takového mrňousa (menšího než obyčejný list A4) obsahuje všechny potřebné porty jako jsou LPT, COM, VGA, PS2, USB Audio in, out.

Specifikace:

Procesor: Intel Celeron 300 Mhz

Paměť RAM: PC66 SDRAM SODIMM 64 MB vestavěné paměti + 1 paměťový slot (nyní nainstalováno celkem 128 MB)

Video: Neomagic Magicgraph128XD PCI

Obrazovka LCD: TFT 10,4" Aktivní Truecolor SVGA

Audio: ESS 1946 Solo-1 Audiodrive (PCI) SB pro kompat.

NET: Lucent Winmodem 56k, IrDa

Porty: USB, PCMCIA, VGA, LPT, COM, Ext. FDD, Line In/Out, Mic In

Počítač je funkční, namísto klasického pevného disku je nainstalována redukce na kartu CF (Compact Flash) viz. foto 3 - chybí bohužel krytka. Na klávesnici chybí klávesa "7" a klávesa "." je volnější. Obě tlačítka však lze používat. Baterie už nemá téměř žádnou kapacitu.

Prodávám bez zdroje (potřebuje 16V -3,36A) a bez CF (Compact Flash) karty. V případě zájmu můžu kartu nechat za příplatek +200 Kč (4 GB karta obsahuje nainstalované Windows 98SE)

- idální pro sběratele a nadšence výpočetní techniky z přelomu tisíciletí

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii