Jazzman Cimrman, mp3-image

Jazzman Cimrman, mp3

Datum vložení: 20.1.2015
Zobrazení inzerátu: 4

Předmět byl nabízen za: 99 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Jazzman Cimrman - jedno z mála veřejných vystoupení Salonu Cimrman reprezentovaného Jiřím Šebánkem a jazzovým klavíristou Karlem Velebným, kteří stáli původně také u zrodu Divadla Járy Cimrmana, se uskutečnilo v roce 1985 v pražské Malostranské Besedě.

Nabízený titul vznikl z nahrávky tohoto salonu; ve zkrácené verzi vyšel pořízený zvukový záznam na gramofonové desce v tehdejším vydavatelství Panton. Pro současné milovníky Cimrmanova díla bude titul Jazzmann Cimrman, který je typický spojením jazzu v podání skvělého S+H kvartetu Karla Velebného a mluveného slova, jistě překvapením!

Obsah: 1. Úvod - O Cimrmanově muzikálnosti 2. J. Cimrman - Bürgerova sonáta 3. O Tibetu s Cimrmanovým pochodem Poddůstojnická chasa 4. Cimrmanovy tibetské začátky a jeho jazzový verbuňk Láska je jak slepá patrona 5. Cimrman jazzman s rozborem skladby Předčasně zmeškaný vlak aneb Panychida za otrušík 6. Cimrmanova činnost na poli zdravotnickém s písní Daleká cysta 7. Cimrmanova skladba Vyměním zubní protézu 8. O albínech s Cimrmanovou písní Chirurgická dumka 9. Cimrmanova zásluha o manšestr a jeho jazzová balada Našli ho v jiném stavu 10. Cimrmanova rehabilitační píseň Ohni svoji ruku v lokti 11. O vynálezu kuželek s Cimrmanovou skladbou Epidemia mia 12. Cimrmanův podíl na vzniku saxofonu 13. J. Cimrman - traumatologický valčík Dárkový hrudní koš

Souhrn
MP3ano
AutorJiří Šebánek

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii