K horským velikánům zub za zubem-image

K horským velikánům zub za zubem

Datum vložení: 16.9.2014
Zobrazení inzerátu: 84

Předmět byl nabízen za: 239 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Prodáváme zde s velkými slevami knihy z jiných zrušených knihkupectví i vybrané zajímavé tituly a novinky. Všechny knihy jsou nové. Pokud je nějaká mírně poškozená (např. poškrábaná obálka knihy, naťuknutý rožek vazby atd.), je typ poškození popsán popsán v detailu knihy v kolonce „popis stavu“ a kompenzujeme to slevou.Běžná cena: 299,- Kč
Vaše cena: 239,- Kč

K horským velikánům zub za zubem

Vokáč Petr

EAN kód: 9788090472006
Autor: Vokáč Petr
Nakladatel: Karpana
Rozměr: 145 x 210
Počet stran: 240
Vydáno: 2011
Stav: Nové zboží
Vazba: Měkká vazba
Opotřebení: Nepoškozené
Foto nebo ilustrace: Barevné
Popis stavu: Nová, nepoužitá kniha

Projedete se nejstrmější zubačkou v Evropě na horu Pilatus. Vystoupáte do nejvýše položené železniční stanice na Jungfraujoch - Top of Europe, do téměř 3500 m nad mořem. Zatajíte dech při průjezdu Mont Blanc Expressem divokými soutěskami a pohledu do horských rozsedlin pod vámi. Na Furkabahn pojedete po doslova shrnovacím mostu. V létě po něm jezdí vlak, v zimě udělá místo padajícím lavinám.
Ve Stuttgartu budete obdivovat tramvaj-zubačku, která se prohání městem. Jako hudba vám bude znít syčení páry, oblaka dýmu a pravidelné nárazy pístu ve válci při stoupání na Rothorn.
V Zurichu dojedete zubačkou do hotelu. Dostanete se do nadmořské výšky, kdy slavný Matterhorn se zdá na dosah ruky. Projede se cestou, po které jezdily přes hory mezi jihem a severem Evropy koňské povozy.
V Glacier Expressu dostanete víno ve skleničce se šikmou nožičkou. Budete ji natáčet podle toho, jak se mění stoupání na trati, aby se víno nevylilo.


           

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii