Kalhotky Calvin Klein béžové, vel. L-image

Kalhotky Calvin Klein béžové, vel. L

Datum vložení: 2.11.2013
Zobrazení inzerátu: 12

Předmět byl nabízen za: 219 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Untitled Document
KONTAKT
Máš otázky? Napiš nám.
Email: [email protected]
Telefonický kontakt v hodinách:
Pondělí - Pátek (8:00 - 18:00)
Sobota - Neděle (8:00 - 12:00)
tel: +420 730 690 736
O NÁS
Naše firma se zabývá velkoobchodním prodejem značkového oblečení, obuvi a doplňků pro dospělé, dospívající a děti. Zboží prodávané na stránkách Aukro je nové a má 100 % původ. Všechny produkty se dodávají z velkoobchodních a maloobchodních výprodejů světových značek (Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, atd.), se sídlem ve Spojených státech. Proto není pochyb o pravosti zakoupeného zboží.
FORMY PLATEB
Plaťte rychle a bezpečně.
Platby za objednané výrobky jsou prováděny prostřednictvím společnosti PayU. Zákazník může využít bankovní převod kreditní kartou VISA a MASTERCARD nebo okamžitým bankovním převodem prostřednictvím internet bankingu. Platební bránu PayU může využívat platící zákazník bez nutnosti jakékoliv registrace v PayU.
Platba na účet:

7666589001/5500
Do poznámky prosím uveďte číslo aukce a Vaše jméno z Aukra.
DOPRAVA
Vysíláme prostřednictvím České pošty.
Česká pošta - balík doporučeně: 110,00 Kč
Česká pošta - zásilka doporučeně: 60,00 Kč
Česká pošta - dobírka: 160,00 Kč
Zakoupené zboží odesíláme do 48 hodin po obdržení platby.
Doprava k zákazníkovi: 7-10 pracovních dnů.
NÁHRADY / VÝMĚNY
Ručíme vrátit objednané zboží nepoužité do 10 dnů ode dne doručení. Zboží, které nesplňují Vaše očekávání, je třeba zaslat na naši adresu na vlastní náklady. Vrácené zboží musí být nepoužité, čisté, bez zápachu a obsahovat všechny etikety, které měl v době přijetí. Zboží nabízené v katalogu jako komplet musí být vráceno v celém rozsahu. Prosíme o dodržování zadané splatnosti. Zboží posílejte vždy pečlivě zabaleno s velkou péčí o věci. Náhrada bude vyplacena do 7 pracovních dnů bankovním převodem na účet určený zákazníkem. Nehradíme náklady spojené s vrácením zboží do skladu. V případě neshody vyplývající z nesprávného plnění smlouvy ze strany naší společnosti, je zákazník povinen nás informovat ve lhůtě 10 dnů od převzetí zboží. Obchod je povinen vrátit náklady na dopravu jestliže námi dodané zboží není v pořádku.


Nové - Přímo z USA
Kalhotky
Calvin Klein
Velikost: L
Barva: Béžová


Nylon 86%, Elastan 14%,
Máš otázky? Napiš nám.
[email protected]A: 34.0 cm
B: 24.0 cm


1051318

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii