Keramický hrnek s tištěným obrázkem Kabát-image

Keramický hrnek s tištěným obrázkem Kabát

Datum vložení: 15.12.2014
Zobrazení inzerátu: 316

Předmět byl nabízen za: 100 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

AUKRO

Vítáme Vás na našich aukcích na Aukro.cz. Zabýváme se výrobou dárkových a reklamních předmětů s mnohaletou zkušeností. Naším prvotním zaměřením je dekorace předmětů pískováním. Dále se zabýváme potiskem keramiky, vyšíváním dle předlohy na textil a v neposlední řadě prodejem ručně vyřezávaných výrobků z Indie.

Toto je jenom jedna z možností umístění obrázku, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, obrázek je možné umístit podle vašich představ, pokud to bude technicky možné. Tento motiv nesplňuje Vaší představu? Pošlete nám svůj vlastní a my návrh zdarma zpracujeme a vystavíme na něj pro Vás novou aukci, vzhledem k pravidlům Aukra.cz

Jedná se sublimační potisk, narozdíl od klasického tisku se vyznačuje zvláště vysokou odolností vůči otěru –Obrázek je vpečen do struktury hrníčku. Tato metoda tisku umožňuje tisknout libovolné obrázky nebo fotky ve fotokvalitě.

Poštovné u nás platíte pouze jedno bez ohledu na množství zakoupených předmětů. Nyní jsme pro Vás připravili AKCI. Doplnění jménem, věnováním nebo Vaším logem ZDARMAPříjemný nákup v našem shopu na Aukro.cz Vám přeje tým
DARKYREKLAMA
KONTAKT: 725 564 108DOPRAVA
Doplněno 2013-11-21 16:12
Je možné doručení po Praze na Vámi uvedenou adresu každý čtvrtek za poplatek 50Kč.


Doplněno 2013-12-07 09:48
Objednávky s doručením do Vánoc přijímáme do 14.12., popř. do 19.12. v případě odeslání DPD či pouze Balíkem do ruky s doručením do 24 hodin. Nebo osobní předání.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii