LADA Samara 1986 VAZ 2108 - IXO IST 1/43 C2-30-image

LADA Samara 1986 VAZ 2108 - IXO IST 1/43 C2-30

Datum vložení: 5.9.2013
Zobrazení inzerátu: 9

Předmět byl nabízen za: 249 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Vyhlašuji aukci o:

model ve 100% stavu, viz foto. SUPER CENA!


I při takto drtivě nízké ceně modely před odesláním kontroluju, neposílám poškozené nebo olámané modely. Zásilky jsou pečlivě baleny s ohledem na povahu zboží - modely této kategorie tedy rozhodně neposílám v bublinkové obálce apod., ale kvalitně zabalené do krabice s ochrannou výplní.


Na přání vystavím daňový doklad.


Zboží je skladem, připravené k odběru nebo odeslání.

Poštovné 70 Kč (účtuji jen 1x, i když koupíte třeba 20 aukcí). Poštovné na Slovensko od 200 Kč dle počtu modelů.Osobní odběr v Sokolově, nebo zaslání proti platbě předem (na dobírku neposílám). Možno spojit více aukcí do jedné zásilky.

PŘIHAZUJTE PILNĚ A PROHLÍDNĚTE SI I MÉ DALŠÍ AUKCE!


Nabízíme též možnost zaslat vydražené zboží do jiných zemí EU. Před vydražením se prosím informujte o cenových podmínkách za přepravu.

Upozornění: od roku 2008 již nejsem majitelem domény podobné s mým nickem na aukru, jakékoliv spojování mých aukcí s touto doménou je bezpředmětné a s novým provozovatelem domény již nemám nic společného.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii