láhev - filtr bobble Kids MU1 Green band-image

láhev - filtr bobble Kids MU1 Green band

Datum vložení: 19.4.2014
Zobrazení inzerátu: 109

Předmět byl nabízen za: 199 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

logo urbanlux

filtr bobble Kids MU1 Green band

Filtr obsahuje aktivní uhlík, který má kladný elektrický náboj, což mu umožňuje na sebe vázat chemikálie a nečistoty. Při průtoku vody filtrem jsou negativně nabité ionty nečistot přitahovány ke kladně nabité uhlíkové drti. Podle testů jeho kvalita převyšuje úroveň mezinárodního standardu NFS 42 pro redukci chlóru ve vodě a jeho zápachu. Uhlíkový filtr vyžaduje velice malou údržbu a patří patrně k nejpřirozejnějším a nejsilnějším doposud známým chemickým filtrům. Životnost takového filtru je přibližně 150 litrů což odpovídá zhruba dvěma měsícům při běžném užívání.

keds logo


V roce 1916 vytvořili Keds nadčasový americký originál: pohodlnou tenisku s gumovou podrážkou. Tyto ikonické boty jsou díky svému elegantnímu vzhledu užší v oblasti nártu a plátno má velkou vůli, které povolí s nošením. Modely ze zimní kolekce mají větší vůli a proto doporučujeme objednat o půl až o jedno číslo větší velikost.

crocs lifestylecrocs lifestylecrocs lifestyle
crocs lifestylecrocs lifestylecrocs lifestyle

Doprava a dostupnost

Doba expedice je zpravidla 2 - 4 pracovní dny. Prosím berte na vědomí, že i přes zobrazenou dostupnost skladem se může v některých případech stát, že zboží bude v momentě Vaší objednávky již vyprodáno. Děkujeme za pochopení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět. Objednávky, které přijdou zpět jako nevyzvednuté, jsou automaticky zrušeny. Pokud jste zásilku z nějakého důvodu nestihli vyzvednout, můžeme ji na požádání zaslat znovu. Poštovné a balné: 100,- Kč, u objednávek nad 2 000,- Kč zdarma

Platba

logo payu

O nás

Urbanlux je módní online obchod s nejširší nabídkou značek Crocs, Keds, LeSportsac, Happy Socks , bobble a Yumaki. Všechny značky spojuje barevnost, jednoduchost a praktičnost. Každá ze značek přinesla nějakou inovaci, kterou posunula trh ve svém segmentu trochu jinam.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii