Lahvička - citrín-image

Lahvička - citrín

Datum vložení: 25.12.2014
Zobrazení inzerátu: 35

Předmět byl nabízen za: 1 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Citrín funguje jako čistič a regenerátor. Dnes je v přírodě velmi vzácný. Uchovává v sobě sluneční energii. Přezdívá se mu „kámen úspěchu“. Jeho žlutavé až zlaté zbarvení je způsobeno oxidem železitým. Je symbolem moudrosti a vnitřního klidu a také tepla, zdraví, vyrovnanosti emocí a dobré plně fungující imunity.

Citrín chrání před zlem všeho druhu. Tento dynamický kámen učí jak k sobě přilákat bohatství spolu s úspěchem. Je velmi užitečný zejména ve finančních záležitostech. A také při rozmotávání zamotaných citových vztahů. Dodává sebedůvěru a potlačuje sebezničující sklony.

Léčebné účinky

V léčitelství se citrín považoval za harmonizační kámen, který čistí krev a trávicí ústrojí, má pozitivní vliv na horní cesty dýchací. Čistí krev a střevní trakt od jedů a toxinů, které mají na svědomí i nečistotu pleti. Pokud se tělu nedostává bílých krvinek, podporuje jejich tvorbu. Uvolňuje a léčí horní cesty dýchací a bronchitidu. Citrínová voda je vhodným pomocníkem proti tvorbě lupů.Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii