Lego-duplo-D1277 auto-image

Lego-duplo-D1277 auto

Datum vložení: 16.3.2015
Zobrazení inzerátu: 9

Předmět byl nabízen za: 35 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Můžete dražit celkem 14 kalendářních dní od první vyhrané aukce za jedno poštovné bez ohledu na počet vyhraných aukcí. Jsme schopni tuto dobu prodloužit, ale musíte dopředu napsat.


Budeme pravidelně vystavovat lego dílky a to pět dní v týdnu (pondělí, úterý, středa, čtvrtek, neděle). Lego není myté.

Po 14 dnech dražení nebo během této doby si napište, pokud chcete dražení ukončit. Pokud nenapíšete, že aukce chcete prodloužit, tak Vám pošleme z aukra vyúčtování.

ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO, JE TŘEBA ALE PŘEDEM SE DOMLUVIT NA POŠTOVNÉM A PLATBĚ.

Poštovné platíte pouze jedno i při výhře více aukcí. Platíte nejvyšší poštovné, které je uvedeno u vyhraných aukcí.

Na dobírku posíláme pouze lidem, kteří nemají negativní nebo neutrální komentáře a mají alespoň 5 pozitivních komentářů.


Při výhře více aukcí účtujeme pouze jedno poštovné. Obecně platí, že poštovné je 69,- Kč cenným balíkem. Můžete vyhrát třeba 100 aukcí a poštovné je stále 69,- Kč. Pokud máte problémy, že aukro Vám nastaví vyšší poštovné, tak nám napište a my Vám pošleme vyúčtování se správným poštovným.

Platbu očekáváme do 5 pracovních dnů od zakoupení kostek na účet 201687099/0600. Jako variabilní symbol uveďte číslo jedné z vyhraných aukcí. Uveďte do poznámky platby také Vaše přihlašovací jméno zde na aukru, ať můžeme platby identifikovat.

-


najdete všechny naše vystavené aukce.


Chcete být informováni o nově vložených aukcích? Přidejte si nás mezi .

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii