lenovo ThinkPad T420 - 1600x900px-image

lenovo ThinkPad T420 - 1600x900px

Datum vložení: 6.11.2014
Zobrazení inzerátu: 123

Předmět byl nabízen za: 8640 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Použitý notebook lenovo ThinkPad T420 4177-Q5U

Dvoujádrový procesor Intel i5 2520m (2.5GHz)
1x4GB DDR3 RAM (možno upravit v rámci možností modelu, nebo dodat zcela bez RAM)

bez HDD

DVDRW/CDRW (vypaluje CD i DVD)

VGA Intel HD Graphics

LCD 14" 1600x900px
Wifi Intel, Ethernet
Security chip, webkamera
COA Windows 7 Professional 64bit EN
Adaptér v ceně

Notebook je použitý, ale vcelku zachovalý. Kromě praskliny v rámečku displeje (u T420 bohužel běžná věc) a drobného chybějícího kousku plastu na straně palmrestu je notebook velmi pěkný. Obě závady jsou patrné na fotkách.Prohlídka před koupí je samozřejmě vítaná a to v Roztokách u Prahy po předchozí domluvě. Napájecí adaptér je samozřejmě součástí aukce.


Záruka ode mě (nezávislá na záruce výrobce) je 6 měsíců od převzetí. Po dobu prvních 14 dnů této záruky můžete notebook vrátit z libovolného důvodu a dostat zpět peníze. Podmínkou uplatnění záruky je původní konfigurace (toto se samozřejmě nevztahuje na obsah HDD) a absence závad způsobených nevhodným zacházením (prasklý displej, vylitá tekutina, následky pádu, neodborné servisní zákroky apod.).


Fotky nejsou ilustrační, je na nich vždy přímo prodávaný kus v aktuálním stavu, vyfocený bezprostředně před vypsáním aukce. Autorem všech fotek ve všech mých aukcích jsem tedy já sám, přestože si je někteří prodejci často bez mého svolení "vypůjčují" pro své aukce úplně jiných notebooků a mohlo by se tak někomu zdát, že jsou odněkud stažené. Máte-li zájem o fotku nějakého detailu, stačí napsat.

Doklad je samozřejmostí (nejsem plátce DPH)

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii