Letecké hodinky K1 B-Uhr STEEL BRONZE - AUTOMAT,-image

Letecké hodinky K1 B-Uhr STEEL BRONZE - AUTOMAT,

Datum vložení: 12.8.2013
Zobrazení inzerátu: 378

Předmět byl nabízen za: 3999 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

AUTENTICKÉ VIDEO - ODKAZ YOUTUBE

K1 B- Uhr - legendární styl pilotních hodinek, klasické RETRO, které je stále nadčasové svou jednoduchostí. První hodinky tohoto typu se objevily na základě objednávky a potřeb v průběhu druhé světové války. Originálně tyto hodinky jako první byly vyráběny pod značkama: IWC, STOWA, WEMPE, LACO a Lange & Söhne.
K1 vám exkluzivně v ČR nabízíme ve 3 verzích - STEEL - STEEL PVD - STEEL BRONZE, všechny verze jsou dodávány s originálním koženým pouzdrem, které hodinky chrání a je stylovým doplňkem.
hodinky jsou vyráběny v limitované sérii 300 ks - Geckota -
IHNED SKLADEM

ZnačkaK1 GECKOTA
TypPánské hodinky - limited edition, automaty
Styl Letecké hodinky - styl B-Uhr
PouzdroVelmi kvalitní nerezavějící oceli v kvalitě 316 L - PVD styl BRONZ, všechny verze hodinek jsou vybaveny velkou originální korunkou o průměru 9 mm
Průměr pouzdra ke korunce 44 mm, Výška hodinek 14 mm, Zadní kryt hodinek broušená ocel s nápisem GECKOTA a na každých hodinkách originální číslo z limitovaneé edice 001-300/300
CiferníkČerný mat, luminiscenční indexy a ručičky
SklíčkoMinerální , Velmi kvalitní rovné se zabroušeným okrajem, provedení HARDLEX
StrojekPrověřený a spolehlivý japonský automatický strojek Niyota 8215 S. Strojek podporuje ruční natažení.
Odolnost proti vodě50M - 5ATM
ŘemínekVelmi kvalitní pravá kůže vojenský styl, spona ocelová velmi masivní styl PANERAI,
Váha hodinek 108 Gr.
Balení - zárukaKe každým hodinkám obdržíte originální kožené pouzdro na uložení 2 kusů hodinek. Záruka 24 měsíců.

POJMY K IDENTIFIKACI KVALITY POUZDRA A POUŽITÝCH TECHNOLOGIÍ A MATERIÁLŮ
PVD (Physical vapour deposition) - nanášení odpařením z pevné fáze. Kovy se umístí do inertního prostředí o teplotě asi 400°C (v závislosti na procesu) a kov se nanese na ocel. Jedná se o tenkou vrstvu několika μm. Tato vrstva vyniká vysokou tvrdostí, a velkou odolností vůči oděru a korozi.

Použitá ušlechtilá nerezová ocel 316L, je pevná, tvrdá a nepodléhá korozi. Používá se také v potravinářském průmyslu, lékařském odvětví - chirurgické nástroje a také v jiných odvětvích klenotnického průmyslu. Je to velmi kvalitní materiál náročný na opracování, které je prováděno na moderních CNC strojích s vysokou přesností.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii