Letovy Stříbrné Hory Ústaleč Zbynice Sušice Šumava-image

Letovy Stříbrné Hory Ústaleč Zbynice Sušice Šumava

Datum vložení: 4.8.2014
Zobrazení inzerátu: 65

Předmět byl nabízen za: 388 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

192x - Letovy Buzník pošta Stříbrné Hory, okr. Klatovy, Horažďovice, Sušice, Šumava, Pošumaví. (Ústaleč, Krutěnice, Čejkovy, Zbynice, Nalžovy, Miřenice, Hradešice). Unikátní fotopohlednice velmi malé části obce Letovy, zvané Buzník. Celkový pohled na osadu, čb fotografie. Pohlednice je v pořádku, stopy po razítku v levé horní části. Popis pohlednice vpravo v rámečku. Mírně naražené růžky, vlevo nahoře více, mírně oběhlé hrany. RUB: prošlá poštou v roce 1934, kompletní, známka B. Smetana 50h zelená + razítko Stříbrné Hory (téměř nečitelné). Jinak v pořádku.

Celkový stav pohlednice je dobrý a stav předmětu odpovídá svému stáří (viz Scan).

Vodotisk je ochranný prvek, který pochopitelně na pohlednici není.

Platbu prosím pošlete, na účet č. 191617635/0600 nebo PayPal ([email protected]; +4%) jako v.s. uveďte číslo jedné aukce, po připsání na můj účet obratem posílám.Pokud dražíte i další mé pohlednice/předměty, počkám a účtuji vše najednou. V tomto případě mě však kontaktujte.

Prohlédněte si i mé další aukce na profilu , vyberte si a ušetřete tak na poštovném.

U vydraženého zboží garantuji rezervaci 14 dní, pokud nedojde v tomto období k Vaší platbě, ponechávám si právo transakci bez náhrady zrušit. Děkuji za pochopení. Obyčejné poštovné a zásilka je na riziko kupujícího.

*We do speak English*Wir sprechen Deutsch*

-

* AKCE *

Při nákupu nad 1000 CZK obdržíte slevu 10.

Při nákupu nad 5000 CZK obdržíte slevu 20.

Při objednávce nad 2500 CZK doporučené poštovné (cenné psaní) zdarma.

Kontaktujte mě v případě požadavku na kumulativní slevu.

-

Sbírám, vykoupím a vyměním historický materiál z oblasti Jižního Klatovska, Sušicka, okolí Kolince, Středního Pošumaví, Západočeské Šumavy, atd. Zajímám se o etnografii, historii, grafiku, pohlednice, písemnosti, dokumenty, knihy, fotografie, obrázky. Ocením dobové fotografie, pohlednice s motivem lidé, život na vsi, práce, řemesla, zemědělství, šlechta, architektura (i sakrální).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii