LETU ZDAR chov cvičení holubů,holubářství, Šoltész-image

LETU ZDAR chov cvičení holubů,holubářství, Šoltész

Datum vložení: 29.7.2015
Zobrazení inzerátu: 37

Předmět byl nabízen za: 520 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

rok vydání Vlastním nákladem autora, 1948, 79 s., +7 stran s nákresy, formát cca A5, stav viz foto - uvnitř výborný;podívejte se i na mé další aukce a ušetřete na poštovném - při zakoupení více knih mě kontaktujte a já Vám spočítám reálné poštovné dle rozměru a váhy balíku

Pro více informací mě kontaktujte (s předstihem) - vzhledem k tomu, že toto není mé zaměstnání, nemohu být na emailu každý den; telefonní kontakt, prosím, až po 16. hodině; v případě vyhrání více aukcí Vás budu kontaktovat ohledně výše poštovného do 3 dnů po skončení aukcí, s platbou tedy prosím vyčkejte - snažím se tím vyjít vstříc Vám, jelikož v případě nastavení automatického zvyšování poštovného byste platili za poštovné markantní sumy i v případě malé hmotnosti zásilky; čtěte prosím pečlivě informace o platbě - vždy je nutné uvést VS (číslo aukce, v případě více aukcí proveďte jednu platbu a jako VS uveďte číslo PRVNÍ aukce) a do poznámky napište "ayab", pokud tak neučiníte, Vaše platba nemusí být včas dohledána; nezasílejte mi, prosím, informace typu "dnes byla platba uhrazena", odesílám až po připsání peněz na účet a šetříte tedy čas Vám, ale i mě; pro změnu doručovací adresy mě kontaktujte emailem nejlépe ihned po ukončení aukce - zabráníte tím zaslání na špatnou adresu (v případě dlouhodobé změny adresy doporučuji změnit nastavení adresy přímo na aukru); vzhledem k tomu, že se jedná o antikvariátní zboží, uvnitř knih je někdy vepsáno např. věnování, podpis, případně razítko knihovny atd. - pokud tedy knihu kupujete třeba jako dárek nebo do knihovny, kontaktujte mě pro ověření těchto náležitostí, abychom se vyhli případným reklamacím. vzhledem k nízkým cenám knih není možné v každé aukci popisovat takovéto detaily, děkuji za pochopení a čas strávený nad čtením těchto instrukcí!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii