Lomografický fotoaparát SMENA + 2x REDSCALE film-image

Lomografický fotoaparát SMENA + 2x REDSCALE film

Datum vložení: 12.3.2014
Zobrazení inzerátu: 424

Předmět byl nabízen za: 349 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Dopřej si pravou LOMOGRAFICKOU zkušenost! Fotky v textu!

Fotit telefonem je nuda, překvap své kámoše a příbuzné originálními retro fotkami za zlomek běžné ceny!

Nemusíš kupovat drahý lomografický foťák a pracně shánět filmy, které dělají takové fotky (fotky byly pořízeny prodávaným aparátem):

Redscale fotka

Foťák umí i efektní dvojexpozice:

Redscale fotka

Dvojexpozice

Originál je prostě nejlepší!

Smena 8m


Jen v této nabídce dostaneš legendární s filmem vyzkoušený originální retro sovětský LOMO foťák SMENA 8m s filmem už připraveným uvnitř a druhým filmem k tomu pro další várku senzačních lomo fotek. Součástí nabídky je i originální pouzdro:

Smena 8m

Mailem Ti pošleme podrobný návod, jak fotit, a samozřejmostí je zodpovězení jakýchkoli Tvých otázek.

Součástí balení je:

1) Funkční původní sovětský foťák SMENA 8M vyráběný legendární firmou LOMO v sedmdesátých a osmdesátých letech, takže žádná moderní napodobenina!, který byl odzkoušený s filmem (byly jím vyfoceny ukázkové fotky). Je v perfektním stavu. Foťák SMENA 8M lze použít i k focení na jakýkoli jiný kinofilm! Součástí nabídky je originální pouzdro na krk v perfektním stavu.

2) Jeden REDSCALE film (35 políček) již uvnitř fotoaparátu, ihned po obdržení můžeš vyrazit fotit!

3) Jeden REDSCALE film (35 políček) navíc jako bonus. Jak jej vložit do foťáku je napsáno v návodu, případně Ti jej tam vloží někdo z fotolabu, kam půjdeš nechat udělat fotky. Další filmy si pak můžeš koupit u nás.

4) Návod k použití v elektronické podobě plus další konzultace po mailu.

REDSCALE filmy jsou ručně vyrobené zkušeným fotografem z kvalitních filmů Porst a vyvolá je do druhého nebo třetího dne každý fotolab! Doporučujeme objednat si k vyvolání rovnou sken filmu, vyjde to levněji, než skenovat dodatečně. Fotky z něj Ti ve fotolabu taky vyrobí a navíc budou zrcadlově převrácené, je to unikátní vlastnost REDSCALE filmů.

Tato nabídka je unikátní a nebude se v brzké době opakovat. Nabídka REDSCALE filmů však ano. Pokud budeš nějaké potřebovat a nebudou právě vystaveny, dej nám vědět, necháme co nejdříve vyrobit další.

Všechny fotografie byly použity se souhlasem jejich autora.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii