Lomografický fotoaparát VILIA + 2x REDSCALE film-image

Lomografický fotoaparát VILIA + 2x REDSCALE film

Datum vložení: 6.3.2015
Zobrazení inzerátu: 345

Předmět byl nabízen za: 399 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Dopřej si pravou LOMOGRAFICKOU zkušenost! Fotky v textu!

Fotit telefonem je nuda, překvap své kámoše a příbuzné originálními retro fotkami za zlomek běžné ceny!

Nemusíš kupovat drahý lomografický foťák a pracně shánět filmy, které dělají takové fotky (fotky byly pořízeny prodávaným aparátem):

Redscale fotka

Ukázková fotka vyfocená na Redscale film

Originál je stejně nejlepší!

Jen v této nabídce dostaneš s filmem vyzkoušený originální retro sovětský lomo foťák VILIA s filmem už připraveným uvnitř a druhým filmem k tomu pro další várku senzačních lomo fotek:

Vilia

Vilia

Vilia v pouzdře

Mailem Ti pošleme podrobný návod, jak fotit, a samozřejmostí je zodpovězení jakýchkoli Tvých otázek.

Součástí balení je:

1) Funkční původní sovětský foťák VILIA vyráběný firmou BeLomo v sedmdesátých a osmdesátých letech, takže žádná moderní napodobenina!, který byl odzkoušený s filmem (byly jím vyfoceny ukázkové fotky). Je v perfektním stavu. Foťák VILIA lze použít i k focení na jakýkoli jiný kinofilm! Součástí nabídky je originální koženkové pouzdro v perfektním stavu.

2) Jeden REDSCALE film (35 políček) již uvnitř fotoaparátu, ihned po obdržení můžeš vyrazit fotit!

3) Jeden REDSCALE film (35 políček) navíc jako bonus. Jak jej vložit do foťáku je napsáno v návodu, případně Ti jej tam vloží někdo z fotolabu, kam půjdeš nechat udělat fotky. Další filmy si pak můžeš koupit u nás.

4) Návod k použití v elektronické podobě plus další konzultace po mailu.

Naše REDSCALE filmy jsou ručně vyráběné zkušeným fotografem z kvalitních filmů Kodak a vyvolá je do druhého nebo třetího dne každý fotolab! Doporučujeme objednat si k vyvolání rovnou sken filmu, vyjde to levněji, než skenovat dodatečně. Fotky z něj Ti ve fotolabu taky vyrobí a navíc budou zrcadlově převrácené, je to unikátní vlastnost REDSCALE filmů.

Tato nabídka je unikátní a nebude se v brzké době opakovat. Nabídka REDSCALE filmů však ano. Pokud budeš nějaké potřebovat a nebudou právě vystaveny, dej nám vědět, necháme co nejdříve vyrobit další.

Všechny fotografie byly použity se souhlasem jejich autora.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii