LUCCA CIPRIANO ONE point 100ml-image

LUCCA CIPRIANO ONE point 100ml

Datum vložení: 17.7.2014
Zobrazení inzerátu: 535

Předmět byl nabízen za: 190 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu


LUCCA CIPRIANO ONE point men 100ml

Nabízíme pánský energický parfém s vůní citronu a směsí koření.Velmi příjemná vůně přitahující ženu.Původní francouzské vůně.

Flakon,originální balení -barevný parfémy je objektem touhy každého elegantního muže. Produkt 100 ml balené v lahvičce s rozprašovačem. Parfém je originál balený a velmi žádaný, nádherná a dlouho trvající vůně, patří desítky let mezi vyhledávané a nezaměnitelné značky. Je to čistá svěží vůně zachycující tvář přírody. Dynamická, ryze mužská vůně.

Příhozy neruším, dobře si rozmyslete před přihazováním.Pokud vyhranou aukci z jakého koli důvodu nebudete chtít, vkládám negativa.Sídlo firmy je v Praze, ale centrální sklad odkud se zboží rozesílá je v Trutnově.Z tohoto důvodu není možné osobní převzetí.Při vyhraných více aukcích je u větších balíků poštovné 90,-Kč až 200,-Kč možno odeslat pouze jeden balík a u menších balíků poštovné 55,-Kč ,je možné sloučit ještě jednu aukci v hodnotě max.50,-Kč za poštovné.Tudíž jsme schopni odeslat dvě věci za dvě vyhrané aukce s připlatkem 20,-Kč.Pokud chcete dražit více věcí prosím kontaktujte nás před vyhranou aukcí, abychom se dohodli.tel:723 088 102 Přeji příjemnou aukci


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii