Lyžařská bunda BRUGI 2AGE barva AP8-image

Lyžařská bunda BRUGI 2AGE barva AP8

Datum vložení: 19.9.2013
Zobrazení inzerátu: 237

Předmět byl nabízen za: 2199 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

?p=68385461
Lyžařská bunda BRUGI 2AGE barva AP8
Kolekce Dámská - Lyžování

Zákaznické oddělení:

pondělí - pátek

8 - 16 hodin

e-mail: [email protected]

Tel.: +420 722 661 615

2AGE, kolor: AP8

Popis produktu

- Oteplená bunda
- Termoaktivní membrána BY TEX 5000
- Prodyšný, voděodolný a větru vzdorný materiál
- Systéem RECCO
- Lepené švy
- Odepínatelná a regulovatelná kapuce
- Kapsa na skipass
- Manžety regulovatelné suchými zipy
- Vnitřní manžety
- Sněžný pás
- Kapsa na mobil
- Vnitřní kapsa na zip
- Elastická regulace ve spodní části bundy

Vlastnosti

  • Protivětřná manžeta
  • Kapsa na skipass
  • Odepínací kapuce
  • Regulovatelné manžety

Technologie

BY-TEX 5000

BY-TEX je tepelná membrána, zaprojekovaná pro zimní sporty. Lyžařská oděv by se měla charakteryzovat hlavně vysokou odolností na působení vody a větru, i schopností transmise vlhkosti ven. Materiály z membránou BY-TEX efektivně chráni v težkých atmosferických podmínkách před zimou, větrem a srážkami, zároveň odvádi vlhost, která se vytváří během vzmožené fizycké námahy. Použití membrány BY-TEX umožňuje udržet optymální mikroklimu uvnitř oděvu.

BY-TEX 3000
VODOODPUDIVOSTI 3000 mm, PRODYŚNOST 3000 g/m2/24h

BY-TEX 5000
VODOODPUDIVOSTI 5000 mm, PRODYŚNOST 5000 g/m2/24h

BY-TEX 10000
VODOODPUDIVOSTI 10000 mm, PRODYŚNOST 10000 g/m2/24h

Lepené švy

Lepené švy jsou používany v oděvech přizpůsobeným obtížným atmosferckím podmínkám. Ve vnitřku, podél celé délky, šev je zabezpečen průhlednou páskou, což eliminuje průchod vzduchu a zajištuje vyšší vodoopudivost oděvu. Nákup oděvu s lepenými švy nam dává jistotu technického výrobku, pohodlí a spolehlivosti během každých atmosferických podmínek.

RECCO SYSTEM

System Recco, ulehčující lokalizaci obětí lavinových nehod, je elektronickým přístrojem, který umožní rychlejší nacházení osob zasypaných lavinou. Pokročila radarová technologie, která tento system charakteryzuje, nevyžaduje použití žádné baterie, ani špeciálnou údržbu, zde obsluhu, není potřeba ji zapínat nebo vypínat. System se skladá pouze s dvou částí: pasivného zařízení všitého do oděvu zvaného vysílačem nebo reflektorem, a vyhledávací aparatury zvané detektorem, používané záchrannou službou v horských oblastech. Pro optimální fungování se doporučuje mít při sobie dva reflektory.

Seznam medzínárodních lyžařských stanic, které system RECCO používají najdete na stránce www.recco.com . Použití reflektorů RECCO nezabraňuje lavině ani nezajištuje přežití, a i když usňadňuje a urychluje záchranní akce , nedává úplnou jistotu lokalizace zasypaných osob. Nejdůležitějsí je dbalost o pravidla bezpečnosti na horách.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii