MAGAZÍN-chov ovcí, koz,drůbeže, králíků,holubů-image

MAGAZÍN-chov ovcí, koz,drůbeže, králíků,holubů

Datum vložení: 19.1.2015
Zobrazení inzerátu: 9

Předmět byl nabízen za: 98 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

2 čísla MAGAZÍNU CHOVATELE DROBNÉHO ZVÍŘECTVA,č.2 z roku 1967 a č.5 z roku 1970.332 stran užitečných rad,informací,veliké množství fotografií a instruktážních obrázků.Přesný obsah obou publikací vidíte na fotografiích u aukce.Stav velice slušný,bez poškození,pouze běžné známky použití.Viz foto.

DOVOLENÁ:3.8-12.8. budu na horách.Všechny v té době uhrazené prodeje zabalím a odešlu během 1-3 po návratu,nejpozději tedy 15.8.

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY MOJE AUKCE NA AUKRU.Budu postupně vystavovat přes 1000 knížek všech oborů a témat od vyloženě antikvariátních záležitostí až po thrilery současných autorů.Jedná se o výprodej zrušeného antikvariátu.Budu se tudíž snažit o maximálně příznivé ceny.Mojí snahou je prodat,ne opakovaně vystavovat.Pokud by se Vám i tak zdála cena přemrštěná nebo jste knížku chtěli pořídit "kup teď",navrhněte svojí cenu.Předpokládám,že se domluvíme.

POŠTOVNÉ SAMOZŘEJMĚ SLUČUJI A NAVYŠUJI JEN PODLE VÁHY A VELIKOSTI ZÁSILKY.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii