Malířské plátna Malířské plátno na rámu 18 x 24 cm-image

Malířské plátna Malířské plátno na rámu 18 x 24 cm

Datum vložení: 3.4.2014
Zobrazení inzerátu: 15

Předmět byl nabízen za: 49 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

obraznastenu aukro

hlavickaskype
kategorie
hodinky

platno_na_rame platno_na_rame

Malířské plátno na rámu 18 x 24 cm - 1ks

Prvotřídní malířské plátno ze 100% bavlny s gramáží 320g/m2

Made in Italy

Pravé prvotřídní plátno má, na rozdíl od levného plátna z dovozu, zadní stranu obarvenou do hněda. Pokud používátepro svou uměleckou tvorbu akrylové nebo olejové barvy,tak jsou tyto malířská plátna pro Vás ideální. Ato díky univerzálnímu prvotřídnímu dvojímu šepsování.

Jako plátno,taki rám je vyroben z čistě přírodních materiálů, zhotoven z rámečků vyrobených z lehkých, ale pevných smrkových profilových lišt. 100% ekologický výrobek. Zároveň samotný rám, díky čistému zpracování, je bez guzlu, a při práci s plátnem neriskujete žádné třísky v prstech.

platno_na_rame platno_na_rame


Rozměr rámu je přitom3,5 x2 cm. Díky kvalitní středové výztuži (větší plátna mají až křížovou výztuž) je samotný rám vysoce stabilní. Každé malířské plátno má zdarma v baleníi bukové klíny pro jeho případně napnutí.

Všechny malířská plátna jsou strojově zabalené, aby Vám byly doručeny bez nejmenšíh opoškozen í během přepravy.

Zároveň poskytujeme pro každé naše malířské plátno záruku 100% spokojenosti. Tedy pokud najdete na webu plátno stejného rozměru a srovnatelné kvality za nižší cenu než u nás, dáme Vám na cenu u konkurence ještě 10% slevu.

Prvotřídní kvalita! Žádná čínská výroba!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii