Metabo KHE 28 Plus-image

Metabo KHE 28 Plus

Datum vložení: 12.12.2014
Zobrazení inzerátu: 41

Předmět byl nabízen za: 5290 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Nové kombinované kladivo KHE 28 Plus

Technická data KHE 28 Plus

Jmenovitý příkon 1.010 W

Točivý moment 20 Nm

Průměr vrtáku do betonu 28 mm

Počet otáček 0 - 950 /min

Max. počet úderů 4.400 /min

Max. energie úderu 3 J

Upínání nástrojů SDS Plus

Průměr upínacího hrdla 50 mm

Hmotnost stroje 2,9 kg

ZDARMA svítilna

AKCE PLATÍ DO 30.11.2010 NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Souhrn
VýrobceMetabo
Hmotnost

Hmotnost S lehkými kladivy (do 3,3 kg) se dobře manipuluje, ale mají menší sílu. Ty nejtěžší vrtací kladiva (od 7 kg) jsou podobné bouracím kladivům a mají obrovskou sílu.

2.9 kg
Upínání

Upínání Upínání jsou 2 druhy. SDS-plus a SDS-max. SDS-plus se využívá u lehčích kladiv. SDS-max u střední třídy kladiv.

SDS-plus
Jmenovitý příkon

Jmenovitý příkon Čím větší příkon, tím větší síla kladiva. Ovšem nejsilnější kladiva patří mezi nejtěžší, se kterými se hůře manipuluje. Do domácnosti postačí příkon do 700 W.

1010 W
Napájení

Napájení AKU, nebo elektrické. Vyberte podle přístupnosti el. proudu k místu kde chcete vrtat.

elektrická
Výkon610 W
Metabo kladiva to zvládnou. S nimi zvolíte správně, ať jde o kámen nebo beton. Pneumatický příklepový mechanizmus vyvíjí údery s vysokou příklepovou energií, které nasazený vrták nebo sekáč téměř bez nutnosti tlaku zaráží do materiálu. Metabo kladiva jsou silná,ergonomická a vysoce výkonná. To jsou přesně ty vlastnosti, které tyto stroje potřebují.
Celovlnná elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC),Vypnutí příklepu,Vypnutí otáčení,Pravý/levý chod,Výměna sklíčidla Metabo „Quick”,Silný motor Metabo Marathon,S odpovídajícím příslušenstvím také vhodný pro použití nástrojů,s válcovitým dříkem (bez příklepu)Silný motor Metabo Marathon,Pneumatický vysoce výkonný příklepový mechanizmus,Kryt převodu z vysokotlakého hliníkového odlitku,Ergonomický design pro nízkou námahu při práci,Pogumovaná rukojeť,Bezpečnostní západková spojka,Ochranná mřížka vinutí Metabo,Ochrana proti opětovnému spuštění,Automatické vypnutí při opotřebení uhlíků,Ukazatel opotřebení uhlíků

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii