Mikulášovy průšvihy Dopis Ježíškovi-image

Mikulášovy průšvihy Dopis Ježíškovi

Datum vložení: 2.12.2014
Zobrazení inzerátu: 26

Předmět byl nabízen za: 140 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Nové Mikulášovy průšvihy vydává nakladatelství Albatros ve dvou knihách. První kniha má název „Dopis Ježíškovi“ a vyjde ještě v letošním roce, druhá se jmenuje „Jak jsme šli do čokoládovny“. K vydání je opět připravila z pozůstalosti svého otce Anne Goscinnyová. Jean-Jacques Sempé doprovodil příběhy zcela novými obrázky. Znovu ožije školní dvůr, plácek i park povedenými hrátkami malých školáků, Mikuláše, Albína, tlustého Vendelína, Viktorína s píšťalkou, mazánka Celestýna a dalších.

Čtenáři se mohou těšit na nové příběhy, v nichž se dozvědí, jak se Celestýn nechal podplatit a jak to s opisováním nakonec neslavně dopadlo, jak se kluci o přestávce vzbouřili proti Polívkovu nařízení, doprovodí Mikuláše k holiči i do bazénu.

Díky alchymii, která mísí dětskou mluvu vynalezenou Goscinnym s poetickou, žertovnou a uvolněnou kresbou Sempého, příběhy, ať už směšně dojemné nebo žertovné, nám připomenou dětství.

Souhrn
AutorRené Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Žánrdětské
NakladatelstvíNakladatelství Nakladatelství je obchodní jednotka, která má oprávnění vydávat knihy a jiné publikace.Albatros
Počet stranPočet stran Celkový počet stran knihy.152
Rok vydáníRok vydání Uvádí se rok, ve kterém byla kniha uvedena na trh veřejnosti2007
VýrobceALBATROS
Rozšířené údaje
JazykJazyk Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána.český
ISBN80-00-02041-6
VazbaVazba Je uveden způsob vázání desek knihy.vázaná s laminovaným potahem
Váha344 gramů

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii