Nutrilon BFM 50x2,1g-image

Nutrilon BFM 50x2,1g

Datum vložení: 30.7.2015
Zobrazení inzerátu: 20

Předmět byl nabízen za: 524 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Nutrilon BMF je směs hydrolyzované mléčné bílkoviny, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků bez přídavku tuku.

Souhrn
ZařazeníDětská výživa pro předčasně narozené
VýrobceNutricia
Bez lepku

Bez lepku Lepek, neboli gluten, je bílkovina, vyskytující se především v obilovinách jako pšenice a žito. U některých dětí může lepek vyvolat alergickou reakci.

ano
ZnačkaNutrilon
Hypoalergenní

Hypoalergenní Hypoalergenní režim zahrnuje vyloučení všech látek, které mohou u dítěte vyvolat alegrickou reakci. Alergeny mohou být potraviny, kosmetické prostředky nebo dokonce parfémované dětské plenky.

ano
Mateřské mléko je pro kojence a novorozence nejvhodnější potravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Než se rozhodnete používat Nutrilon Breast Milk Fortifier (Nutrilon BMF), poraďte se s dětským lékařem. Podávat pouze pod lékařským dohledem. Není vhodný jako jediný zdroj výživy, nutričně nekompletní. Nutrilon BMF je možné přimíchávat pouze do mateřského mléka.
UžitíNa doporučení Vašeho dětského lékaře můžete použít Nutrilon BMF. Přípravek je určen k dietnímu postupu při výživě nedonošených kojenců a dětí s nízkou porodní hmotností, a to k obohacení mateřského mléka. Přípravek se přidává do mléka matky novorozence nebo do mateřského mléka z „mléčné banky“ s cílem poskytnout novorozenci dostatek živin (k pokrytí individuálních potřeb). Pro jeho správnou přípravu věnujte pečlivou pozornost dalším pokynům k použití.
CharakteristikaNutrilon BMF je směs hydrolyzované mléčné bílkoviny, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků bez přídavku tuku.
KontraindikaceNutrilon BMF by neměl být podáván kojencům s nesnášenlivostí bílkoviny kravského mléka. Nutrilon BMF není určen k obohacení přípravků umělé kojenecké výživy pro kojence s nízkou porodní hmotností nebo standardních přípravků umělé kojenecké výživy.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii