ArchivAukci.ViewModels.VMOarchivu ArchivAukci.ViewModels.VMOarchivu

O projektu archivujem.cz


Proč vznikl projekt archivujem.cz?
Několikrát se každý z nás setkal s tím, že se snažil dohledat skončený inzerát na některém z českých aukčních a inzertních portálů. Ale nešlo to! Buď inzerát nešel dohledat vůbec, nebo existoval jen pár dní od skončení, pak se po něm slehla zem. Tak jsme si řekli DOST a rozjeli jsme projekt archivujem.cz. Vytvořen lidmi pro lidi. Máme za to, že projekt podobného formátu v česku chybí. Tak do toho, skočte do archivu po hlavě!
O čem je projekt archivujem.cz a co můžete na webu najít
Na webu archivujem.cz můžete najít skončené inzeráty z českých aukčních a inzertních stránek. U každého inzerátu archivujeme název produktu, fotku, popis a cenu. Díky tomu můžeme u konkrétních produktů snadno sledovat vývoj ceny v čase a lépe tak naplánovat svůj potenciální nákup. Zboží můžete najít buď procházením kategorií v menu, nebo použitím našeho vyhledávače. Používání archivujem.cz je samozřejmě pro všechny uživatele zdarma. Inzeráty zveřejňujeme 60 až 90 dní od jejich ukončení. V archivu nám přibývají tisíce nabídek každý den, takže u nás každý najde to, co ho zajímá.
Přebírání obsahu a osobních údajů z jiných webů

Archivujem.cz neukládá do databáze žádné osobní údaje uživatelů. Veškeré informace obsažené na Archivujem.cz byly nebo jsou veřejné dostupně na českých inzertních portálech. Máme za to, že každý, kdo na těchto portálech publikuje svoje údaje, je obeznámen s tím, že mohou být snadno dohledány pomocí vyhledávačů Google a Seznam a následně kdekoliv archivovány (nejen na našem archivu), třeba na archive.org.

Pokud u nás narazíte na vaše kontaktní údaje (telefon, email, číslo účtu...), mějte prosím na vědomí, že jsme je v této podobě převzali z jiných portálů. Jestliže narazíte na svůj inzerát, který na Archivujem nechcete, není problém jej (nebo všechny vaše inzeráty) z našeho archivu smazat. V tomto případě nám prosím napište přes kontaktní formulář a inzerát obratem smažeme.

Pro zájemce zalistovaných produktů

Na Archivujem.cz jsou zobrazovány inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že prodejce má předmět stále k dispozici a již jej neprodal jinde. Na skutečnost, zda došlo nebo nedošlo k prodeji předmětu upozorňujeme návštěvníky v detailu každého inzerátu a to informací o stavu prodeje:

Prodáno
   Produkt byl přes daný inzerát prodaný.
Neprodáno
   Produkt v inzerátů nebyl prodaný a můžete zkusit kontaktovat prodejce přes kontaktní infomace, které mohou být uvedeny v popisu inzerátu.
Kontaktovat prodejce
   V případě prokliku tlačítka se dostanete na kontaktní formulář, díky kterému se pokusíme kontaktovat prodejce daného předmětu.
Pomozte nám odhalit chyby
Snažíme se náš archiv neustále vyvíjet tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám uživatelů. Proto máte-li jakékoli dotazy, připomínky nebo návrhy na zlepšení, napište nám na [email protected], rádi vám odpovíme.