Ochlazovač vzduchu Coldmaster HF608, klimatizace-image

Ochlazovač vzduchu Coldmaster HF608, klimatizace

Datum vložení: 15.8.2015
Zobrazení inzerátu: 284

Předmět byl nabízen za: 783 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Nabízím zachovalou a zcela funkční mobilní klimatizaci - ochlazovač vzduchu Coldmaster HF 608. Mobilní ochlazovač vzduchu pracuje na principu přeměny vody na vodní páry, čímž dochází k efektivnímu a energeticky úspornému ochlazování okolního vzduchu. Ochlazovač vzduchu promění horkou rozpálenou místnost v příjemné místo. Je vhodný především pro rychlé a nárazové použití, protože díky již zmíněnému principu chlazení dosáhne ochlazení během krátké chvíle. Velmi rychlého ochlazení se dočkáte především v menších místnostech, např podkrovní místnosti Jde o ideální přístroj všude tam, kde standardní ventilátory neposkytují dostatečné chlazení a klasická klimatizace není ekonomicky výhodnou alternativou. Pracuje při výkonu 60/75 W a már tři pozice výkonu, nádobu na vodu a menší nádobu na led. K dispozici je také časovač se signálem a režim oscilace. Technická data: Příkon: 60/75W Objem zásobníku na vodu:13 litrů Objem zásobníku na led: 4litry Spotřeba vody : 0,45 l/hod Výkon ventilátoru : 670m3/hod Chladící plocha: 15m2

Vzhledem k velikosti pouze osobní odběr v Praze.

Prosím pozor !

Než budete odesílat platbu, tak mě nejdříve po ukončení aukce kontaktujte na email. Musím Vám sdělit důležité informace ohledně platby.

Upozorňuji kupující, že zboží neodesílám neregistrovaným uživatelům ! Proto prosím v mých aukcích zboží nekupujte !

Děkuji !

Jsem poctivý prodejce, za což hovoří mých 385 pozitivních komentářů a žádný negativní !

Proto se podívejte i na mé další aukce. Při zakoupení více kusů zboží platíte pouze 1 poštovné.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii