Odborné kreslení a základy konstrukce pro truhláře-image

Odborné kreslení a základy konstrukce pro truhláře

Datum vložení: 7.5.2014
Zobrazení inzerátu: 309

Předmět byl nabízen za: 415 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Prodáváme zde s velkými slevami knihy z jiných zrušených knihkupectví i vybrané zajímavé tituly a novinky. Všechny knihy jsou nové. Pokud je nějaká mírně poškozená (např. poškrábaná obálka knihy, naťuknutý rožek vazby atd.), je typ poškození popsán popsán v detailu knihy v kolonce „popis stavu“ a kompenzujeme to slevou.Běžná cena: 489,- Kč
Vaše cena: 415,- Kč

Odborné kreslení a základy konstrukce pro truhláře

Nutsch Wolfgang a kolektiv

EAN kód: 9788086706207
Autor: Nutsch Wolfgang a kolektiv
Nakladatel: SOBOTÁLES
Rozměr: 210 x 297
Počet stran: 316
Vydáno: 2010
Stav: Nové zboží
Vazba: Měkká vazba
Opotřebení: Nepoškozené
Foto nebo ilustrace: Barevné

Překlad 6. upraveného vydání publikace zpracované kolektivem německých odborníků, kterou autoři koncipovali především jako učebnici pro učební obor truhlář, ale i pro další odborníky, zabývající se zpracováním dřeva.
Kniha je didakticky členěna podle učebních osnov platných pro truhláře, stavební truhláře, obráběče dřeva, sklenáře a další stavební profese v SRN a v maximální míře je přizpůsobena našim učebním osnovám a platným normám, zejména ČSN 01 3610 - Výkresy ve dřevozpracujícím průmyslu a ČSN 01 3130 - Technické výkresy. Kótování. Základní ustanovení.
Oproti učebnicím u nás dosud vydaným, obsahuje velké množství zadání úloh pro samostatnou práci žáků. Ve srovnání s prvním českým vydáním (Sobotáles, 2000) je mírně doplněna a aktualizována. Velkým kladem učebnice je zejména to, že přibližuje žákům materiály a konstrukce v trojrozměrném zobrazení s vysvětlivkami a kótami, ze kterého jsou schopni poměrně snadno a logicky pochopit dvojrozměrné zobrazení na výkresech a postupně získat schopnost samostatného řešení od konstrukčních spojů až po samostatné navrhování výrobků a vypracování potřebných podkladů pro jejich výrobu.

260 stran, 1210 obrázků, 45 tabulek, v Sobotáles 2. vydání (česky)


           

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii