Olympus PTWC-01-image

Olympus PTWC-01

Datum vložení: 29.12.2014
Zobrazení inzerátu: 35

Předmět byl nabízen za: 16890 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Společnost Olympus každý zná díky produkci kompaktních fotoaparátů a zrcadlovek. Pro své produkty připravil Olympus různé doplňkové příslušenství. Nyní se jedná o kvalitní podvodní širokoúhlou předsádku pro PT-050, PT-EP05L a PT-EP-06L podvodní pouzdra Olympus se závitem o průměru 67 mm.

Tato předsádka je vodotěsná až do hloubky 40 metrů. Předsádka je vhodná pro fascinující záběry podvodního světa. Snadno se manipuluje se změnou optiky i pod vodou. Tuhle předsádku můžete rozšířit o adaptér nebo redukční kroužek.

Souhrn
TypTyp <b>Předsádky:</b> Slouží k rozšíření nebo snížení ohniskové vzdálenosti objektivu. Přidělává se před objektiv. Výhoda je v nižší ceně oproti celému objektivu. Nevýhoda je ve snížení optické kvality, z důvodu přidání dalšího optického členu. <b>Redukce:</b> Slouží k úpravě velosti závitu na objektivu, je pak možné přidělat předsádku nebo filtr i s jiným závitem, než je ten stávající. <br><br>Vybrání správné předsádky nebo redukce věnujte dostatečnou pozornost, aby byly s objektivem kompatibilní.předsádky
VýrobceOlympus

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii