Olympus UFL-2-image

Olympus UFL-2

Datum vložení: 19.3.2015
Zobrazení inzerátu: 28

Předmět byl nabízen za: 18149 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Olympus UFL-2 je neuvěřitelně malý a výkonný podvodní TTL blesk, který je vodotěsný do hloubky až 60 metrů. Je speciálně navržený pro použití s fotoaparáty Olympus a kompatibilní podvodní pouzdra.

UFL-2 poskytuje funkci podvodního TTL blesku spouštěného interním bleskem fotoaparátu v režimu slave. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním nad i pod vodou a nabízí uživateli možnost kontroly expozice pomocí manuálního a TTL nastavení.

Společnost Olympus se jako špičkový výrobce profesionálních opticko-digitálních produktů snaží zákazníků nabízet ta nejkvalitnější řešení, produkty, jejich příslušenství a služby. Je průkopníkem klíčových technologií v oboru zpracování obrazu a zvuku. Značka Olympus je synonymem pro nejvyspělejší technologie, vynikající design a špičkovou kvalitu.

Souhrn
VýrobceOlympus
TypTyp MAKRO - Blesky určeny k focení detajlních fotografií. PODVODNÍ - Blesk urček k focení pod vodou.<br>STANDARTNÍ- Jedná o běžný blesk, který se nasazuje na foťák a slouží k běžnému focení.<br>STUDIOVÝ - Jedná se o profesionální blesky používané ve studiíchpodvodní
Další vlastnosti
Směrné čísloSměrné číslo Určuje dosvit blesku při ISO 100. Pokud dané číslo vydělíte světelností objektivu, vyjde vám hodnota dosvitu blesku. Čím větší číslo, tím dále blesk dosvítí. Pro běžné použití na focení lidí dostačuje číslo kolem 30.14

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii