Orchard Toys Orchard Toys - hra PARTY PARTY PARTY-image

Orchard Toys Orchard Toys - hra PARTY PARTY PARTY

Datum vložení: 26.8.2014
Zobrazení inzerátu: 40

Předmět byl nabízen za: 319 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

bestseller - perfektní zábava pro všechny holky ! Spěchejte, aby jste naplnili své kabelky dárkem a dalšími věcmi a dostali se jako první na taneční parket !

Věk: 4+

Výňatek z recenzí zákazníků: "Very easy to play so you can leave the girls to it ! Great fun and they love the little bags. Excellent buy for ages 4yrs +" By Jane Thompson "Great, simple game that my 9 & 6-year-old daughters happily played. They wanted to start again once they'd finished which says it all really !" By cheryl pasquier

Podporuje pozorovací a pamětové dovednosti, napomáhá k trénování koncentrace, trpělivosti, ale i taktickému myšlení. Při hrách se rozvíjí komunikační a jiné sociální dovednosti, jsou konstruktivní, rozvíjejí hravost a kladné emoce. Zabaví děti, ale jsou také možným prostředkem trávení společného času s dospělými - v dnešní uspěchané době velmi důležitý moment utužování rodinných vztahů.

Velmi kvalitní a veselé provedení, kterým je anglický výrobce (jejich produkty se opravdu vyrábí v Anglii) v zahraničí pověstný. Dostatečně pevný karton, začištěné kraje, propracované detaily, vtip a výukový potenciál - to je značka Orchard Toys !

Jsme dovozci do ČR.

NAŠE KOMPLETNÍ NÁVODY V ČEŠTINĚ K JEDNOTLIVÝM HRÁM ORCHARD TOYS NALEZNETE V LEVÉM MENU V SEKCI "Fotogalerie".

Souhrn
VýrobceOrchard Toys

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii