Ortopedická podložka pro psa M - DOPRAVA !-image

Ortopedická podložka pro psa M - DOPRAVA !

Datum vložení: 13.10.2014
Zobrazení inzerátu: 1496

Předmět byl nabízen za: 1699 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Psí zdravotní ortopedická podložka (M 5cm)
DOPRAVA ZDARMA!

Máme pro Vás vyjímečnou nabídku - ortopedickou, zdravotní podložku pro Vašeho psa.
Je to vynikající zdravotní pomůcka pro starší nebo nemocné psy!

Podložka pro psa byla navržena s ohledem na pohodlí, komfort a zdraví našich domácích mazlíčků. Je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality a dokonale chrání před chladem, zajišťuje pohodlí a elastická viskózní polyuretanová pěna zvaná "Memory Foam - paměťová pěna", ze které je zhotovena matrace, se ideálně přizpůsobí tvaru těla ležícího psa.

Jak ukazuje obrázek výše, pěna se ohýbá v místech, kde je na ni vyvíjen největší tlak, tím zajišťuje rovné a pohodlné uložení psího těla
a díky tomu zůstává jeho páteř rovná.


Podložka je vyrobena z velmi kvalitních materiálů.

• Potah na podložku je zhotoven z velmi tvanlivé tkaniny Codura, odolné na poškrábání a pokousání. Tkanina je voděodolná, velmi silná a má vysokou odolnost na otěr.
• Pod potahem je dodatečná vrstva tkaniny texfil, zvaná také vigofil o gramáži 80g/m2. Tato tkanina má za úkol dodatečně zajistit elastickou pěnu před případným znečištěním.
• Přímo na pěně a pod tkaninou texfil se nachází vrstva velmi hebké vlákniny zvané čalouncká vata o gramáži 200 g/m2. Vata zvyšuje efekt tepelné izolace podložky a současně mu dodává měkkost.
• Podložka je vyplněna viskózní elastickou pěnou o gramáži 50 kg/m3 v tloušťce 5 nebo 8 cm (podle vybraného modelu). Viskózní elastická pěna o gramáži 50 kg/m3 je velmi trvanlivá a pružná a své vlastnosti časem neztrácí.

Jednou z nejdůležitějších vlastností pěny Visco (viskózní elastické) je termoelasticita.
Teplo psa je přenášeno do pěny a následně se pěna přizpůsobuje tvaru těla psa. Mimo termoelasticity se pěna přizpůsobuje také tlakům, které na ni působí. Díky těmto vlastnostem se pěna ideálně přizpůsobuje tvaru těla na ní odpočívajícího psa a zajišťuje tak jeho komfort, pohodlí a bezpečí.

Pěna má mezinárodní hygienický atest.

Podložku nabízíme v 11 barvách tkaniny Codura. Zde jsou nabízené barvy:


Nabízíme podložky s matrací ve dvou tloušťkách: 5 cm a 8 cm, každé ve třech rozměrech.
Pokud máte zájem o jiný rozměr, napište nám a my Vám vystavíme aukci na Vámi požadovaný rozměr podložky!


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii