PC HRY 10ks Polda 5 + 9 her pro PC-image

PC HRY 10ks Polda 5 + 9 her pro PC

Datum vložení: 15.6.2015
Zobrazení inzerátu: 4

Předmět byl nabízen za: 3 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

PC Hry za super cenu celkem 10 kusů. Vše je nové. Za obyčejné psaní není při ztrátě žádná náhrada, nikdo nic nedostane.

Polda 5

U Pankrácových dveří se objeví tajemný balíček, kterému chybí adresa odesílatele. Dobrácký Polda nezaváhá a v zlém tušení, že jde o časovanou nálož, bere do ruky švýcarský nůž, obezřetně otevře krabici a . nový případ legendárního českého poldy Pankráce může začít!
Série Polda se pátým dílem vrací do zaběhnutých kolejí humorných adventur. Příběh nejnovějšího dílu navazuje na čtyřku jen velmi lehce, takže se nesetkáme s postavami z předchozích dílů. Opět se zde ale vyskytuje cestování

v čase. Ve hře navštívíte několik časových období a nebude chybět ani trocha erotiky.

UFO: Aftermath je hrou, která kombinuje taktické boje malých jednotek a globální strategickou hru, kde stojíte v čele boje proti hrozbě z vesmíru. Využijte všech svých schopností a dovedností, abyste ochránili rodnou planetu Zemi před totálním zničením. Bojujte proti mnoha druhům mutantů a vetřelců z kosmu, objevujte nové technologie, vyrábějte neuvěřitelné zbraně a přístroje, které vám pomohou ve válce s nezvanými hosty z vesmíru.

Wanted Guns - díky kombinování akce z pohledu třetí osoby, jezdectví a zákeřných vražd s filmově akčním FPS módem při přepadávání vlaků je hra Wanted Guns (zasazená do Mexika a Divokého západu v době Občanské války) skutečně napínavou akcí pro PC. Hrajete v roli reverenda Devlina, nemilosrdného kněze, jehož pochybná minulost vůdce Los Gauchos, mexického gangu banditů loupících zlato, ho má nakonec dostihnout.

X2: The Threat se naším hrdinou stane již domorodý obyvatel vesmíru X, který mimochodem není zrovna žádný velký poctivec. Hned na začátku se se svými kumpány pokusí ukrást vesmírnou loď, ale celá akce ztroskotá a už to vypadá, že si náš pirát posedí zbytek života v chládku. Náhle však přichází spása v podobě křižníku, kterému velí Ban Danna, vysoký člen tajné organizace Argonské federace, který sehrál klíčovou úlohu i v prvním díle. Našemu kriminálníkovi nabídne nový způsob života u TerraCorp a ten se tak již za pár dní probouzí bez jakékoliv vzpomínky na minulost. Brzy si však začíná dávat věci dohromady a zjišťuje že za vším stojí vyšší zájmy členů mocných organizací. Příběh plný nečekaných zvratů může začít. Děj je zasazen dvacet let po událostech X: Beyond The Frontier. Podobně jako v jedničce, i zde se setkáte se stejnými rasami a politickými strukturami, nacházejícími se ve stejných částech vesmíru - jen s tím rozdílem, že nyní bude vše mnohonásobně větší.

Starsky and Hutch- Stačí si naskočit do legendárního amerického bouráku Ford Gran Torino a stát se nejskvělejším poldou ve městě Bay City.V roli drsňáka z ulice Davida Starskyho a jeho nerozlučného parťáka, uhlazeného Kena Hutchinsona, hráč řeší nejzapeklitější případy v nejnebezpečnějších městských čtvrtích v neopakovatelné atmosféře 70. let. Ve hře je více než 150 km silnic, uliček a dalších cest. Také zde uslyšíte originální zvuky a hlášky z původního seriálu. Se spoustou bonusů, které se zpřístupňují během vaší hry, jako jsou nová auta, bodové bonusy, herní mody, různé odměny a rozhovory, se určitě nebudete nějakou dobu nudit.

Korea: Forgotten Conglict je 3D realtime strategie od českých vývojářů, která hráče staví do pozice velitele speciální jednotky. Děj hry je zasazen do Korejské války a tomu odpovídají veškeré prvky ve hře včetně zbraní a prostředí.Mise odpovídají velikosti vaší skupiny, takže půjde o sabotáže, záchranu zajatců, únos důležité osoby, zajištění budovy nebo ochranu konvoje. V průběhu misí také dochází k dějovým zvratům, takže budete muset reagovat na okamžitou situaci a volit správné priority cílů. Přestože je Korea: FK podobná Commandos, stane se určitě novým milníkem her tohoto stylu.

Cesta kolem světa za 80 dní. V roce 1899 přijal Oliver Lavisheart, mladý anglický cestovatel, výzvu svého strýce - vynálezce Mathewa. Má za úkol objet svět za 80 dní, navštívit přitom 4 města a přivést důkazy o tom, že jeho strýc v každém z nich byl a zanechal zde převratný vynález. Oliver jde ve stopách Phileas Fogga přes Egypt, Indii, Japonsko a Ameriku. Má jen 80 dní, jinak jeho strýc prohraje sázku a přijde o veškerý majetek. Na této cestě poznáte coby Oliver výjimečný talent svého strýce a jeho dobrodružnou povahu, objevíte rodinná tajemství a zjistíte pravou povahu šílené sázky. Na své cestě budete pomáhat německému archeologovi, zachráníte Bollywoodskou herečku, zúčastníte se závodu slonů, budete řídit obrovskou vzducholoď a zjistíte jak se vyrábí skotský tartan, přelstíte japonské samuraje a budete unikat nástrahám syna inspektora Fixe.

Vstupte do světa hry Shade: Hněv andělů, v němž nic není takové, jak vypadá! Buďte připraveni zapomenout vše, co jste znali, neboť vás čeká pradávná bitva mezi dobrem a zlem a její výsledek závisí z velké části na vás. S pomocí svého vnitřního démona si budete muset probojovat cestu hordami.

Undercover: Operace Zimní Slunovrat - Londýn 1943 - agentům britské tajné služby MI6 se podařilo zmocnit tajných dokumentů, z nichž vyplývá, že Němci usilovně pracují na vývoji nového druhu zbraně: uranové bomby. MI6 má jedinou možnost - najmout významného britského fyzika Johna Russella a požádat ho o odbornou expertizu cenné kořisti. Jelikož se dokumenty zdají věrohodné, vydáte se v kůži Russella přímo do jámy lvové - do nacistického Berlína, kde musíte vyvíjenou zbraň nalézt a určit, jakou představuje pro Spojence hrozbu. Mise se však nebude odvívet od původního plánu.

Píše se rok 2044. Hlavní hrdina Peter Wright je obyčejný chlapík, který dře v nejmenované reklamní společnosti. V povedené adventuře Moment of Silence autoři zamotají jeho i vás do napínavého příběhu. Vyšlou vás pátrat po celosvětovém spiknutí i tajných vládních programech. Život v této budoucnosti totiž není tak příjemný, jak by se dalo očekávat. Občané jsou pod neustálou kontrolou a pod tlakem mnoha zákazů a příkazů, soukromí neexistuje a jakýkoli odpor je tvrdě trestán. Hra v českém jazyce.

Min. konfigurace:Win 98/ME/XP/Vista, CPU 450 MHz, 64MB RAM, grafická karta 32MB Osobní převzetí je pouze v Hradci. Za obyčajné písanie nenesie pošta zodpovednosť. Poštovné je na Slovensko - obyčajná zásielka - prioritné 95,00 Kč cca 4EUR, alebo doporučená zásielka - prioritné 128,-kč cca 5,3 EUR. I agree with sending abroad, but first contact me, whether I can find out the price of mail. Podívejte se i na mé ostatní aukce. Za obyčejné psaní nenese pošta zodpovědnost. Při ztrátě nikdo nic nedostane. minimální požadavky Windows 98/Me/2000/XP 2 GHz CPU 512 MB RAM GeForce FX or equivalent with 128 MB memory 2 GB HDD space DirectX 9.1 compatible sound card 8x CD-ROM


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii