PIKOVÁ DÁMA A JINÉ PRÓZY/A.S.PUŠKIN/1980/-image

PIKOVÁ DÁMA A JINÉ PRÓZY/A.S.PUŠKIN/1980/

Datum vložení: 18.2.2015
Zobrazení inzerátu: 13

Předmět byl nabízen za: 99 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

KNIHA BEZVADNÝ STAV SE ZNÁMKOU POUŽÍVÁNÍ.ILUSTROVALA EVA BEDNÁŘOVÁ.POUZE PŮVODNÍ PAPÍROVÝ PŘEBAL JE POŠKOZEN.TVRDÁ VAZBA JE NA HŘBETĚ MÍRNĚ ODŘENÁ.

ZVU VÁS I K PROHLÉDNUTÍ MÝCH DALŠÍCH AUKCÍ.SNAŽÍM SE ABY VÝBĚR BYL CO NEJPESTŘEJŠÍ.OBČAS SE NAJDE I NĚJAKÁ KURIOZITKA NEBO VĚCIČKA,KTERÁ SI VYSLOVENĚ MUSÍ SAMA NAJÍT ČLOVĚKA,NEBO OPAČNĚ,ČLOVĚK JI.PŘEJI VÁM VŠEM,KDO MOJE AUKCE NAVŠTÍVÍ ABY JSTE ZDE NAŠLI TO CO JSTE JIŽ TAK DLOUHO HLEDALI A BUDU MÍT VELIKOU RADOST KDYŽ SE VÁM TO PODAŘÍ.PŘEJI VŠEM OPRAVDU PŘÍJEMNÉ DRAŽENÍ NA MÝCH AUKCÍCH.

PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE PŘEDMĚTŮ UŠETŘÍTE NA POŠTOVNÉM.

ABYCH UŠETŘILA ČAS VŠEM LIDIČKÁM,KTEŘÍ RÁDI U MNE NAKUPUJÍ PŘEDKLÁDÁM TADY INFORMACI,KTERÁ BUDE JISTĚ PRO VŠECHNY UŽITEČNÁ.

TAKŽE - PŘI ODBĚRU JEDNÉ KNIHY KLASICKÉ VELIKOSTI/PŘIBLIŽNĚ A5/ ÚČTUJI POŠTOVNÉ 50,-KČ

KNIHA NAD VEL.A5 60,-KČ

KNIHA VEL.A4 A VÍCE ÚČTUJI 100,-KČ

SKLO,PORCELÁN,NEBO JINÝ MATERIÁL./ZDE BUDE POŠTOVNÉ PŘÍMO UVEDENO.

PŘI KOUPI 3 AŽ 10 KNIH JE POŠTOVNÉ 100KČ.

PLATBY Z CIZINY/ZE SLOVENSKA ČI ZE ZÁMOŘÍ/ MOHOU BÝT ZASÍLÁNY NA PAYPAL ÚČET NEBO WESTERN UNION PLATBOU,JE TŘEBA SE ALE PŘEDEM DOHODNOUT .DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

PŘEJI PŘÍJEMNOU AUKCI.

Platbu za vydražené předměty prosím zasílejte na účet č.3200785109 /6800 //jako VS: uveďte číslo aukce //zpráva pro příjemce:vaše uživatelské jméno na aukru.

SLEDUJTE TAKÉ ZPRÁVY NA STRANĚ „O

MNĚ“.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii