Postýlka, matrace, držák a souprava Mráček--image

Postýlka, matrace, držák a souprava Mráček-

Datum vložení: 3.7.2015
Zobrazení inzerátu: 54

Předmět byl nabízen za: 2450 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

NOVÁ Postýlka s výbavou(matrace, souprava s nebesy, držák nebes), atestovaná, rozměry 120x60- popis níže, Matrace je ze silnějšího molitanu s potahem na zip. Držák nebes univerzální na postýlky i kolébky. Souprava obsahuje nebesa, ochranný límec do půli postýlky, povlečení na peřinku a polštář. Souprava s nebesy je ze 100% bavlny výběr v barvě růžové, žluté, zelené nebo modré , snadná údržba, povlečení na zip.Záruka 2roky.Postýlka je stejná jako na obrázku č.1 Barva nebes dle výběru. Koukněte i na mé ostatní aukce, lze v nich zakoupit k postýlce kolečka, růžek a spací pytel ve stejné barvě jako souprava, prostěradlo nebo výplň povlečení. Ušetříte na poštovném.

Dětská postýlka Dominik je vyráběna z kvalitního borovicového dřeva s kvalitní povrchovou úpravou. Postýlka je vyráběna dle platných norem EU ČSN EN 716-1 a ČSN EN 716-2 na výrobky pro děti do 3 let. Povrchová úprava bezbarvým i barevným lakem vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let.

Postýlka Dominik obsahuje vyndavací příčky, rošt nastavitelný do dvou poloh. Nohy postýlky jsou předvrtány pro kolečka. Kolečka nejsou součástí postýlky a musí se objednat zvlášť.

Zakoupením této postýlky získáte jistotu a bezpečí vašeho dítěte a možnost využití pro další přírůstek do rodiny.Rozměry postýlky Dominik

Vnitřní délka120 cm
Vnitřní šířka60 cm
Hloubka postýlky v horní poloze roštu31 cm
Hloubka postýlky ve spodní poloze roštu61 cm
Hmotnost13 kg
Výška bočnice83 cm
Celková šířka postýlky66 cm
Celková délka postýlky125 cm
Výška čela od země (bez koleček)85 cm

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii