Premalux horské slunce. Bez kabelu. P401,,-image

Premalux horské slunce. Bez kabelu. P401,,

Datum vložení: 11.5.2015
Zobrazení inzerátu: 99

Předmět byl nabízen za: 149 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Dočasná sleva, potřebuji místo na nové věci, při minimálně tisícové platbě za jednu či více věcí najednou. 20% při platbě min. dvoutisíc a 30% při platbě min. čtyřtisíc korun.

Bližší info na stránce „o mně“.

Prohlídka předmětu či osobní převzetí je možné po předešlé domluvě u Plzně či v Plzni na Slovanech v úterý a neděli v 16 hod. Zboží je obyčejně zasíláno následující týden po tom, co přijdou peníze na účet. Zkouším pro základní funkčnost po rychlém připojení, zahýbání něčím, naladění, přepnutí, zapnutí, atd. Abych se vyhnula potencionálním problémům u komplexní elektroniky, mechaniky, ale i u všeho jiného, prodávám všechny modely staré 5 let či více bez záruky na chod, i když jsou nové v nikdy neotevřeném továrním balení. Při koupi více věcí platíte 75% celkového poštovného Na dobírku nezasílám. Věci, které nejsou nové v továrním balení, mají kosmetické vady. Všechny vady či přesné barvy, atd. nejsou prezentovány. Bližší informace o nabízené věci a aukci jsou na stránce „O mně“. Číslo na konci titulku je má identifikace předmětu. Mrkněte prosím na mé podobné aukce.


Nové info. Čekám velké množství dalších věcí, proto musím vyklidit všechny současné věci. Nemám čas zkoušet, zkoušet podrobně, či nějak zkoumat, proto jen fotím, a to rychle mobilem. Jestli byla věc zkoušená či prohlédnutá a v minulosti vystavená, ale neprodala se a včas jsem ji znovu nevystavila a tady měsíce leží, tak popis a fotky na Aukru zmizely. Jako všechno jiné, věc jen vyfotím a pod tímto uvádím co si dostatečně pamatuji, pokud si něco pamatuji. U některých věcí se mi zachovaly poznámky z toho, když mi to někdo předváděl, u těch věcí uvádím více. Jinak jestli uvádím, že věc měla pěkný zvuk a jedná se např. o stereo věc s FM, berte to, že zvuk na obou kanálech se mi na FM líbil, bez záruky toho, že hrají i jiné funkce, vlnové rozsahy, atd., jestli se jedná o reprobedny, znamená to, že se mi zvuk u obou líbil od hloubek po výšky a neslyšela jsem rozdíl ve zvuku mezi bednami. Jestli pod tímto odstavcem nic neuvádím, je to raději prodáváno bez záruky funkčnosti a kompletnosti a jestli u takových věcí já nebo kamarádka nalezneme na Aukru jednoduše kategorii poškozených, dáme je raději tam.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii