Proč by si měli lidé archivovat své dokumenty?

Hledali jste nedávno nějaký důležitý dokument, smlouvu, apod.? Prošli jste všechny šuplíky, ale stále nic nenacházíte? Pak je možná škoda, že jste nevyužili služeb archivace. Stačilo poslat email a my bychom vám tento dokument znovu poslali.

Pojďme se podívat z jakého důvodu byste si i vy měli archivovat své důležité dokumenty.

Ochraňte své dokumenty před nenadálou událostí

Ochraňte své dokumenty před nenadálou událostí - Proč by si měli lidé archivovat své dokumenty?

Nikomu nepřejeme nic špatného, ale může se stát. Sousedům nad vámi praskne voda a vytopí vám byt zrovna přes místo, kde máte skříň s důležitými papírovými dokumenty. Ty jsou na vyhození a nepoužitelné. Druhým extrémem je oheň. Může dojít k nějakému zkratu a dokumenty jsou nenávratně ztraceny.

Mnoho lidí si dokumenty uchovává i v online podobě ve svých počítačích, flash discích a externích harddiscích. Ale bohužel to stejně tak není ideální řešení. I toto zařízení může být zničeno jak při vodní havárii, tak i požáru.

Někteří z nás svá data mohou nahrávat i na cloudové služby. Sem tam se ale stane, že tyto cloudové služby nejsou dobře zabezpečeny před hackerským útokem a únikem informací. A rozhodně nechcete mít vaše nejdůležitější dokumenty v rukou, do kterých rozhodně nepatří. Mohou poté nenápadně manipulovat s vašimi daty a nebo je využívat ke svůj prospěch. Tomuto opravdu musíte zabránit.

Jak vám může pomoci naše služba?

Jak vám může pomoci naše služba - Proč by si měli lidé archivovat své dokumenty?

Vaše důležité dokumenty u nás budou v naprostém bezpečí. Využíváme nejmodernější technologie zabezpečení a šifrování. Hesla a klíče máte pouze vy. Pokud by se hacker dostal k dokumentům uvidí je pouze zašifrovaně. Uvidí pouze tzv. rozsypaný čaj v náhodných znacích. K tomu, aby dokázal v dokumentu číst nějaká data, potřeboval by tento váš klíč, který bude v bezpečí u vás doma, nebo ve vaši hlavě.

Z tohoto důvodu jsou vaše data díky archivní službě v mnohonásobně větším bezpečí než v obyčejné cloudové službě.