Rejoice Dámské šaty PLANTAGO K173 24-image

Rejoice Dámské šaty PLANTAGO K173 24

Datum vložení: 23.7.2015
Zobrazení inzerátu: 8

Předmět byl nabízen za: 799 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

?p=69543140

Střihově navazují na velmi oblíbený model DANDELION. Při tvorbě nového střihu jsme využili oblíbené prvky z těchto šatů.

Empírový styl připomíná přestřižení v linii pod prsy. Výstřih na předním díle je vypracován do tvaru „V“ a je zapraven podsádkou. Šaty mají prsní záševky. Úzká ramínka jsou protažena v předním díle tunýlkem, kde jsou v nejhlubší části výstřihu zapošita a tak umožní nastavení a úpravu výstřihu dle individuálních potřeb. Stejně jako u DANDELION, je pro větší komfort při nošení možnost upravení délky těchto ramínek pomoci transparentních posuvek, které jsou umístěny na zadním díle. V přestřižení tohoto dílu je všitaguma, která šaty lépe vytvaruje na tělo a zároveň zajišťuje pohodlí.

Kraj průramků i horní okraj zadního dílu je zapraven šikmo střiženým lemováním z vrchního materiálu.

Na levém dolním okraji je našita vytkávaná etiketa.

Připravili jsme pro vás výběr ze 2 pestrých kostiček z příjemného směsového materiálu s velkým podílem bavlny, který díky malému procentu SPANDEXU, šatům zajistí pružnost i vyšší komfort.

Pro větší měkkost a vysrážení NEW DANDELION projdou jemným praním v naší REJOICE prádelně.

Svým materiálem jsou předurčené pro teplé letní dny, ale jistě je oceníte i jako módní tuniku v chladnějším období.

MATERIÁL:98% BAVLNA;2%SPANDEX

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii