Revizní přístroj ABB M 5010-image

Revizní přístroj ABB M 5010

Datum vložení: 3.8.2014
Zobrazení inzerátu: 395

Předmět byl nabízen za: 2895 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Prodám měřicí přístroj pro revize elektrických instalací ABB Metrawatt M 5010. Příslušenství nástavec s měřícími hroty jak je na foto. Zkoušel jsem pouze měření napětí a měření impedanční smyčky. Měření proudových chráničů a další funkce jsem nezkoušel. Návod německy a česky. V české části jsou chyby v popisu. Mám ještě naskenovaný překlad v pdf a ten se zdá být v pořádku. Další případné doplňující info na dotaz. Nepřeji si platbu prostřednictvím Pay-U, pokud jí přesto uskutečníte, může se dodání přístroje na vaši adresu prodloužit až o několik týdnů. Číslo účtu k zaplacení bude vydražiteli sděleno e-mailem po skončení aukce.

2.8.2014 doplněno. Na dotaz jsem vyzkoušel i další funkce a zdá se, že vše funguje. Nicméně zdůrazňuji, že na přístroj nedávám žádnou záruku, proto je třeba si dobře rozmyslet případný příhoz. Platná kalibrace pochopitelně k přístroji není, jinak by to bylo už o jiné ceně.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii