Šalvěj nať 40g-image

Šalvěj nať 40g

Datum vložení: 10.11.2013
Zobrazení inzerátu: 77

Předmět byl nabízen za: 17 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Šalvěj nať 40g

Salviae herba


V lidovém léčitelství se Šalvěj nať užívá proti pocení v klimakteriu a pubertě, dále k úpravě trávicích obtíží, při chorobách žlučníku a jeter.
Zevně se používá ke kloktání při zánětech v ústech a hrtanu a k obkladům v kožním lékařství. Není určena ke dlouhodobému užívání.
Není vhodná pro kojící ženy, tlumí tvorbu mléka.
Šalvěj se používá jako koření od nepaměti, a to na úpravu jehněčího a telecího masa, divočiny, do různých nádivek, sekaných a k ochucení mletého masa.
Často ji najdeme jako jednu z přísad kořenících směsí na ryby a jiných masových i zeleninových jídel.
Výtažky ze šalvěje se přidávají do past na zuby, podporují léčbu zánětů v ústní dutině a zároveň potlačují nepříjemný zápach z úst.

Užívání: 1 pol.lžíci přelít 0,5 l vařící vody, luhovat 5 min popíjet 2 x denně.


PRODÁVÁM DALŠÍCH VÍCE NEŽ 150 DRUHŮ BYLINEK, NA POŽÁDÁNÍ MOHU COKOLIV VYSTAVIT.BUDETE-LI MÍT O NĚCO ZÁJEM, NAPIŠTE, OBRATEM VÁM POŠLU CENU.

POZOR, DŮLEŽITÉ !
ČTĚTE, PROSÍM, STRÁNKU O MNĚ. NAJDETE TAM INFORMACE O DALŠÍCH AKCÍCH, DÁRCÍCH ZDARMA ATD.PROSTĚ UŽITEČNÉ INFORMACE A AKTUALITY, KTERÉ NEMOHU VEPISOVAT DO KAŽDÉ AUKCE.Doplněno 2012-06-03 20:05
Doplněno 2012-06-03 11:15
POZOR, POZOR, JEDINEČNÁ AKCE !

Všechny objednávky nad 300,-Kč v měsíci červnu 2012 budou slosovány a jeden šťastlivec získá úžasnou Keramickou pánev WOK z exlusivní řady BIOPAN® v hodnotě 1290,-Kč.

A pozor, nezapomeňte, že při objednávce výrobků značky DEDRA nad 500,-Kč můžete mít poštovné zdarma a navíc můžete získat hezké dárky za objednávky výrobků značky DEDRA nad 650,-Kč nebo nad 1000,-Kč (více info najdete na mé stránce "O mně").

BIOPAN®
ZDRAVÁ A EKOLOGICKÁ PÁNEV S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM NEJMODERNĚJŠÍ ZPŮSOB VAŘENÍ

BIOPAN® wok pánev, s výlevkou, která usnadní vylévání tekutin. Včetně dvou odnímatelných držadel a jednéprodloužené rukojeti. Díky dvěma držadlům z wok pánve snadno vytvoříte hrnec.
Průměr: 28 cm
výška: 8,5 cm
objem: 3,5 l

Proč vyměnit Vaši stávající pánev s nepřilnavým povrchem za keramickou pánev BIOPAN®?

Keramický povrch pánve BIOPAN® NEOBSAHUJE žádné PTFE a PFOA (toxické materiály), na rozdíl od běžných pánví s nepřilnavým povrchem ze supermarketu!

Keramický povrch pánve při zahřátí NEVYTVÁŘÍ žádné (!) škodlivé toxické výpary (narozdíl od pánví s povrchem PTFE a PFOA, které jsou vysoce toxické pro drobná domácí zvířata, jako jsou papoušci a ostatní ptactvo a v případě výparů z PTFE nebo PFOA může dojít i k jejich uhynutí (!) Na tutu skutečnost se můžete informovat i u veterináře, zabývajícího se exotickým ptactvem.).

Ergonomická odnímatelná rukojeť (po sejmutí rukojeti nebo držadla pánev můžete použít i k pečení a zapékání v troubě).

Silnostěnné provedení zajistí, že se pánev „nezkroutí“ nebo nezdeformuje její dno (v porovnání s plechovými tenkostěnnými keramickými pánvemi, které jsou sice levnější, ale po delším používání může dojít k jejich deformaci teplem). Takto deformované pánve špatně smaží.
Tloušťka stěn je 2,5 mm (v ostatních supermarketech je pouze 1 mm). Vysoce trvanlivý povrch, který se neodlupuje (ve srovnání s nekeramickým nepřilnavým povrchem PTFE a PFOA). Pánev je odolná proti poškrábání. Smaží dokřupava (keramický povrch má prokazatelně pozitivní vliv na kvalitu připravovaných pokrmů).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii