Santini Cosmetic Roi De L´ Été bytový parfém 100 ml-image

Santini Cosmetic Roi De L´ Été bytový parfém 100 ml

Datum vložení: 20.6.2015
Zobrazení inzerátu: 4

Předmět byl nabízen za: 348 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Santini Cosmetic - TIBET WOOD - TIBETSKÉ DŘEVO - bytový parfém 100 ml

Francouzský bytový parfém Tibetské dřevo (TIBET WOOD) v provedení aroma difuzéru s tyčinkami.

Popis vůněParfém Tibetské dřevo Vás přenese do východních zemí, posvátných tajemství a meditací. Základem fragrance jsou dřevité tóny cedru obohacené o jiskrné koření. Specifická až meditační vůně pro výjimečné chvíle.

Charakter vůněHlava - dřevoSrdce - cedrZáklad - kořeníTyp - pánskáObdobní - podzimní, zimníVoní: 3-4 měsíce

Součástí balení100 ml skleněný aroma difuzér100 ml parfém Tibetské dřevo (součást difuzéru)10 ks ratanových tyčinekKrabička s návodem

Naše doporučeníFrancouzská elegance a šarm, to jsou vůní bohaté bytové parfémy značky SANTINI. Fragrance, které si zamilujete při prvním setkání. Kvalitní a zároveň cenově dostupné parfémy pro Váš domov.

K tomuto aroma difuzéru od nás obdržíte jako dárek bytový sprej Santini v hodnotě 119 Kč s vůní dle vlastního výběru zdarma. Objem bytového spreje je 100 ml, vůně k výběru: KRÁL LÉTA, OHNIVÝ RUBÍN, TIBETSKÉ DŘEVO. Do Poznámky v objednávce (nákupním košíku) prosím uveďte, jakou vůni si přejete zaslat.

OBJEDNEJTE SI VZORKY TOHOTO PARFÉMU ZDARMA

Souhrn
ZnačkaSantini Cosmetic
Druhspreje
Objem100 ml

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii