sběratelský úlovek - legendární iAudio U2 512MB-image

sběratelský úlovek - legendární iAudio U2 512MB

Datum vložení: 22.1.2014
Zobrazení inzerátu: 71

Předmět byl nabízen za: 433 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Dražím dnes už raritní a legendární MP3 přehrávač iAudio U2 512MB - velmi kvalitní přehrávač z roku 2004-2005! Tento dědeček je přístroj s prvotřídním zvukem, vysokým výkonem a širokou podporou hudebních formátů, kvalitním diktafonem i FM rádiem. Má výborně zpracované tělo a je neuvěřitelně malý a lehký, takže se krásně vejde do každé kapsy - viz. obrázek se zapalovačem - jeden z nejmenších Cowonů v historii! Takovéhle přístroje se bohužel již pár let nedělají a dnešní přehrávače mu nesahají ani po kotníky. Made in KOREA.

Přístroj je absolutně v TOP stavu - prakticky nepoškrábaný a jako nový - v takovém stavu jiný přístroj zřejmě nenajdete - ideální pro sběratele. Baterie v dobrém stavu, při testu mi vydržela hrát celých 15 hodin! (samozřejmě záleží podle nastavení, používání displeje, hlasitosti a typu souborů).

K přehrávači je USB kabel a originální sluchátka – na pecky hrají slušně, ale samozřejmě tento přehrávač přímo vybízí k použití s nějakými opravdu špičkovými sluchátky nebo k uložení sbírky.

Záruka na vyzkoušení 5 dní. Dražíme od korunky!

Podrobní recenze: http://technet.idnes.cz/souboj-mp3-mrnousu-duel-iaudio-u2-vs-emgeton-forus-fxa-pdi-/tec_audio.aspx?c=A040916_5283555_digital

http://www.cnet.com/products/cowon-iaudio-u2/

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii