Síťová karta UMC UM9008F, ISA-image

Síťová karta UMC UM9008F, ISA

Datum vložení: 20.7.2014
Zobrazení inzerátu: 212

Předmět byl nabízen za: 1 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Balení obsahuje síťovou kartu UMC UM9008F pro připojení přes rozhraní ISA: Dobrý vizuální stav, netestováno, chybí vhodné zařízení. Viz foto.

Síťová karta UMC UM9008F, ISA

Síťová karta UMC UM9008F, ISA

Vyplatí se podívat se na . V případě nákupu více položek připočítáváme za každou další položku jen 10 Kč na poštovném a balném. Pokud je u položky poštovné 80 Kč, vztahuje se pouze na samostatně vydraženou věc. V případě vydražení více položek se za první položku v balíku účtuje 120 Kč a za každou další 10 Kč na poštovném a balném. Podrobnosti na stránce .


Případné dotazy rádi zodpovíme přes formulář Položit dotaz prodejci nebo telefonicky na 499 111 012.

Jsme internetový bazar. Záruku poskytujeme 14 dní pro případ skrytých vad. Záruka se nevztahuje na nic, co je popsáno v textu inzerátu nebo viditelné na přiložených fotografiích. Součástí balení je to, co je na fotografiích.

Osobní odběry nenabízíme.

Více informací naleznete na stránce .

Zboží prodává Bazarobot!

Bazarobot je služba, která vyzvedne vaše nepotřebné věci, prodá je na Aukru a o zisk se s Vámi potom rozdělí. Zjistěte jak to funguje na stránce .

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii