SOUDAL PÁSKA POLIESTROVÁ SWS OUTSIDE 70mm-image

SOUDAL PÁSKA POLIESTROVÁ SWS OUTSIDE 70mm

Datum vložení: 17.7.2013
Zobrazení inzerátu: 463

Předmět byl nabízen za: 790 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

||||

Soudal: SWS System Outside
70mm x 25mb

POPÍS

  • Páska poliestrová, jedno nebo oboustranně lepíci o velmí dobré přilnavostí k většíně stavebních materiálů
  • Umožňuje difuzií vodní párý
  • Zabezpečujé před vlivem dešté
  • Vlákninu s umělého tvořivá možna malovát a omitkovát

POUŽITÍ

Paropropustné utěsnění spojů okenních zevnítř místností

ZPŮSOB POUŽITÍ

  • Pásku přižiznout z zásobou kolem 10 cm v poměru k délcé rámu
  • Sundat žluty papír zajištujíci stezku lepádla a nalepít filií na rám. Úkon ten je potřeba udělat před mechaníckým osazením okna
  • Úmistít okno a vyplnít mázeru mézí rámem a zarubní montažní pěnu. Po utvrzení ořiznout přebytek
  • Sundát papír zajištující butylovou vrstvu i nalepít folií Soudal Folienband INSIDE na rám, ponechát záložku kolem 10 cm
  • Důkladně přimačknout
  • Pásku pokrytou vlakninou možna omitkovát a malovat disperzní barvou

TECHNÍCKÉ ÚDAJÉ

Nosní vrstvávýsocé parotěsná membrána
Barvábílá
ParopropustnostSd >=0,05m (PN-EN 1931)
Odolnost vůčí vodě600 Pa (PN-EN 1027)
Odolnost vůčí roztachování> 5 Mpa (PN-EN ISO 527-1:1998)
Prodloužení pří protrženíok. 130% (PN-EN ISO 527-1:1998)
Pracovní teplotaOd +5°C do +35°C
Termícká odolnostOd –40°C do +100°C
Balenírole pásky o šiřcé 7 cm, 10cm, 15 cm a délcé 25m

SOUDAL WINDOWS SYSTEM

Pořad tesnější stavebníctví dovoluje snižovát náklady navytapění, ale zaroveň může zapřičinit zvyšení vlhkostí vzduchu vevnátř budov. Těsná okna zmenšují koeficient cirkulacé vzduchu co povoduje osazování se vlhka na zdích. K vnější izolací možné použit paropropustnou pásku Soudal Foliend Outside, nebo dekompresní Soudal Soudaband Acryl.

VLHKO

Vzníka, pokud v místnstí není dostatečna cirkulacé vzduchu a vlhkost vzduhu je výsoka. Vlhko ze vzduchu kondenzuje se v míste spojé ( okno-spára-zed´), což je nejvíce citlívé místo na proníkání tepla. Je to najstudenější místo v domově, proto pravě tady se osazujé vodní pára. Pokud zdí budový udržují nižší teploty od „bodu rosy“, objevuje se pliseň. Třeba pro teplotu 20° C a vlhkostí udržující se na 50% „bod rosy“ je 9,3 ° C. Přijíma se že plocha oddělujicí vnítřek budový v celé místností musí mít teplotu větší jako 10° C. Proto tak důležité je dobré umístění a utěsnění místa spojení okna a zdí.

Aby montaž dodělat úspěšně.
.třeba správně umistít rám okna v otvoru ve zdí a spojít jí mechanícký s konstrukcí zdí pomocí hmožděnék a kotev. Nasledně je potřeba precízně vyplnít mezéru mezí okenním rámem a zdí pomocí poliuretanové pěny a zajistít je podlé pravídla „vnitřní strána měla by být těsnější než vnější“. Izolácé okna vevnitř měla by byt těsna a zajistít ochránu před pronikaním vlhka s vnitřku domů do mézery mezí zarubní a zdí. Pouřiva se tu parotěsnou folií nebé dílatační provaz a silikon, třeba Soudal Silirub. Zevnítř použiva se folií paropropustnou třeba Soudal Folienband Outsider, nebo dekompresní pásku, ktéra přé zvětšovaní objemu přizpůsobuje se nerovnym povrhům. Oba produkty zajištují poliuretanovou pěnu před deštem a UV zářením. Vrstva ta předchazi proníkani deštové vody z venku dovnitř mézery a zaroveň umožňuje migrácí vodní páry opatřnym směrem. Dobře upevněé okna při použití nejlepší kvality poduktu, ve spojení se spravnou ventílací to jistota čerstvého vzduchu po cély rok a žadného vlhka v domově.

Firma Soudal nabízi profesionalní set produktu k montaží oken SWS což je způsob na spravnou montaž oken Soudal Window System. Všehný materiály vyjímáji se nejvyžší kvalitou, a mají aprobací Institutu Stavební Techniký (ITB). K izolací termícké a akustické použiváne v mezeře mezí rámem okna a zdí, Soudal nabízi široke spektrum poliuretanových pěn. V tom první na polském trhu specializobanou pěnu Soudafoam Gun Low Expansion, ktéra vyjíma se velmí dobrou akustíckou izolačností, potvrzenou výzkumem a techníckou opinií Institutu Rosenheim a ITB. Pěnu tu charakterizuje také nízký koeficient proníkani tépla. V kolekcí je táke ekonomická pěna výsoce efektívní Soudafoam Maxi, pěna o snížene dekompresjí Soudafoam Okna i Drzwi a standartní Soudafoam Gun. K vnítřní izolací Soudal doporučujé elastíckou folií parotěsnou Soudal Folienband Inside, nebo trvále elasticky silikon Soudal Silirub, ktérý je dostůpný v široké paletě barev. Folie výskytuje se jako jedno nebo oboustranně lepicí páska pokrýta specialní vrstvou umožňujicí omítkování. Dokonále poji se s různého typu podklády, e vystupuje v několika rozměrech. Venku možna použít paropropustní folií Soudal Folienband Outside, nebo dekompresní pásku Soudaband Acryl, ktéra vyjíma se dokonalou odolností na působení extremálních atmosferických vlivů.

Použití výsoké kvality produktu k izolací spojů okna a zdí jako Soudal Windows System, obohacené o vědomostí o spravné montaží bude mmít rozchodující vlív na komfort použití budovy.

MONTAŽ

1. Páska paropropustná a parotěsna. Vylepené na rámů okna.

2. Umístění rámů okna v okenní díře.

3. Výlepení páský paropropustné venku budový.

4. Utěsnění okna penou poliuretanovou Soudafoam.

5. Výlepení páský parotěsné vevnitž budový.

6. Okno po montaží s venku.

7. Okno po montaží vevnitř.


Největší stavební internetový obchod
| | | |

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii