SOUPRAVA PRO ZÁSOBOVÁNÍ KOTLE 15-25 kW EKOENERGIA-image

SOUPRAVA PRO ZÁSOBOVÁNÍ KOTLE 15-25 kW EKOENERGIA

Datum vložení: 20.5.2015
Zobrazení inzerátu: 563

Předmět byl nabízen za: 19643 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Aukcje firmy DOMER Sklep Allegro DOMER Komentarze i opinie o DOMER Zapoznaj się z firmą DOMER Dodaj DOMER do ulubionych sprzedawców
Strona O Mnie - firma DOMER


www_domer_pl-category-artykuly-metalowe-sruby-nakretki-nity www_domer_pl-category-beton-szamot-cegly-ognioodporne-kruszywo-zaroodporne-bos-135 www_domer_pl-category-bhp-maski-ubior-rekawice-ochronne www_domer_pl-category-blacha-izolacyjna-do-kotlow www_domer_pl-category-czujniki-dymu-tlenku-wegla-gazu www_domer_pl-category-czujniki-temperatury-do-sterownikow-czesci-do-sterownikow www_domer_pl-category-czyszczenie-kotla-wyciory-szczotki-sadpal-spalsadz www_domer_pl-category-dmuchawy-do-kotlow-z-ramka-przylaczeniowa-o-wymiarach-120-x-140-mm www_domer_pl-category-dmuchawy-do-kotlow-z-ramka-przylaczeniowa-o-wymiarach-65-x-105-mm www_domer_pl-category-dmuchawy-do-kotlow-z-ramka-przylaczeniowa-w-innych-wymiarach www_domer_pl-category-dodatki-do-kotlow-amortyzatory-zaslepki-kolki www_domer_pl-category-druty-spawalnicze-elektrody www_domer_pl-category-farby-rozpuszczalniki www_domer_pl-category-instalacja-c-o-armatura-pomiarowa www_domer_pl-category-instalacja-c-o-ksztaltki-ocynk www_domer_pl-category-instalacja-c-o-zawory-kulowe-mieszajace-roznicowe www_domer_pl-category-miarkowniki-regulatory-ciagu-kominowego www_domer_pl-category-motoreduktory-i-przekladnie-czesci-do-motoreduktorow www_domer_pl-category-naklejki-informacyjne-tabliczki-znamionowe www_domer_pl-category-narzedzia-elektronarzedzia www_domer_pl-category-podajniki-szufladowe-tlokowe www_domer_pl-category-podajniki-slimakowe www_domer_pl-category-podajniki-slimakowe-czesci-zamienne-slimaki-deflektory-itp www_domer_pl-category-pompy-obiegowe-c-o-i-c-w-u-uklady-obejscia-pomp www_domer_pl-category-przewody-zasilajace-kondensatory-rozruchowe www_domer_pl-category-regulatory-temperatury-sterowniki-do-pomp www_domer_pl-category-regulatory-temperatury-sterowniki-do-kotlow-mialowych-zasypowych www_domer_pl-category-regulatory-temperatury-sterowniki-do-kotlow-z-podajnikiem www_domer_pl-category-regulatory-temperatury-sterowniki-do-zaworow www_domer_pl-category-regulatory-temperatury-sterowniki-do-ukladow-solarnych www_domer_pl-category-regulatory-temperatury-sterowniki-panele-pokojowe www_domer_pl-category-rekojesci-raczki-drzwiczek-galki-uchwyty www_domer_pl-category-ruszty-zeliwne-belkowe www_domer_pl-category-silniki-elektryczne-do-motoreduktorow www_domer_pl-category-spawalnictwo-akcesoria-dysze-koncowki www_domer_pl-category-spawalnictwo-bhp-maski-okulary-szybki-rekawice-spawalnicze www_domer_pl-category-szczeliwa-szklane-ceramiczne-lojowe www_domer_pl-category-tarcze-do-ciecia-szlifowania-sciernice-listkowe www_domer_pl-category-uszczelnienia-termiczne-plyty-maty-silikony www_domer_pl-category-welna-izolacyjna-do-kotlow www_domer_pl-category-wyroby-tokarskie-zawiasy-krocce-mufy www_domer_pl-category-zbiorniki-na-opal
DOMER - Regulatory temperatury, sterowniki do kotłów, pomp, podajników DOMER - Dmuchawy do kotłów miałowych zasypowych, z podajnikiami DOMER - Podajniki ślimakowe, tłokowe, szufladowe, uniwersalne, rynnowe DOMER - Pompy c.o. i c.w.u., układy obejścia pomp DOMER - Szczeliwa szklane, ceramiczne, łojowe DOMER - Zestawy sterowania i nadmuchu do kotłów, zestawy do kotłów podajnikowych


Jsme jediná firma v Polsku, která se zabývá vysoce rozvinutým velkoobchodním i maloobchodním prodejem řídících prvků pro kotle ústředního topení. Naše nabídka zahrnuje největší rozpětí různorodých řídících prvků pro kotle, máme také velmi pestrý výběr dmychadel pro obyčejné kotle na tuhá paliva, na topné prachy, a také pro pece se šnekovými a pístovými podavači. V našem velkoobchodu naleznete veškeré nezbytné příslušenství pro instalace ústředního topení, jako jsou podavače na uhelný prach, ekohrášek, pelety, zásobníky na topivo, čerpadla a ventily a prvky typu těsniva, držadla a rukojeti, čistící soupravy, ochranné prostředky a mnoho dalších, které máme v největším rozsahu a za nejnižší ceny. Srdečně Vás zveme k seznámení s naší nabídkou a k nákupům v našem velkoobchodě.Název výrobku:

SOUPRAVA PRO KOTEL ÚT SOUPRAVA PRO ZÁSOBOVÁNÍ KOTLE 15-35 kW
PODAVAČ + ZÁSOBNÍK + DMYCHADLO + ŘÍDÍCÍ PRVEK
SOUPRAVA ČIDEL + TĚSNĚNÍ

Symbol:

7772V TÉTO AUKCI VÁM PŘEDSTAVUJEME SKVĚLOU SOUPRAVU PRO KOTEL. JDE O SOUPRAVU PŘIPRAVENOU K MONTÁŽI, SESTÁVAJÍCÍ Z PODAVAČE, ZÁSOBNÍKU NA TOPIVO, ŘÍDÍCÍHO PRVKU A DMYCHADLA. SOUPRAVA BYLA VHODNĚ ZKOMPLETOVÁNA, COŽ ZAJIŠŤUJE BEZPORUCHOVÝ PROVOZ, VYSOKOU KVALITU A GARANTUJE, ŽE VŠECHNY JEJÍ PRVKY BUDOU VZÁJEMNĚ SPOLUPRACOVAT. JDE O NEJLEVNĚJŠÍ A ZÁROVEŇ NEJLEPŠÍ SOUPRAVU NA AUKRU. GARANTUJEME NEJNIŽŠÍ CENU, ALE TAKÉ PROVEDENÍ Z NEJLEPŠÍCH MATERIÁLŮ. SROVNEJTE NÁS S KONKURENCÍ A OVĚŘTE SI KVALITU TÉTO NABÍDKY.LITINOVÝ PODAVAČ EKOENERGIA

ZÁKLADNÍ POPIS
Šnekový podavač je zařízení, které slouží k podávání tuhého paliva pomocí šroubu (šneku) umístěného uvnitř koryta ze zásobníku s topivem přímo na topeniště v kotli. Díky tomu je palivo podáváno systematicky a rovnoměrně, což vede k ekologickému provozu a výhodnému používání.

TECHNICKÝ POPIS
Zásobník na tuhé palivo se šnekovým podavačem nové generace je řešením, které umožňuje používat širokou paletu paliv v sypké podobě nebo v podobě granulátu od 0 do 32mm. Základním palivem je uhlí s granulací 0-32 mm (od prachu po hrášky). Hořák – bez provedení konstrukčních změn – také bezchybně pracuje s bio-palivy, jako jsou pelety, štěpky a obilí.

Konstrukce nové trysky hořáku a použití nového způsobu podávání paliva umožňuje použít tzv. obtížná paliva, např. uhlí s vysokou spékavostí, které má tendenci k vytváření spékanců v topeništi. Pro konstrukci podavače byla použita litina, zatímco šnek je vyroben z tvárné litiny. To má vliv na zvýšenou odolnost vůči korozi a poskytuje tak uživateli delší životnost výrobku. To má obrovský význam při zpracování prachu, který se nevyskytuje v suchém stavu (musíme pamatovat, že uhlí obsahuje síru, která společně s vlhkem zvyšuje korozi). Použití litiny má vliv na snížení hlučnosti provozu podavače a vede k menší tendenci k předávání vibrací na ostatní prvky kotle. Litina nepodléhá deformaci způsobené teplotou, což má význam v případě šneku, který se při snížení paliva v topeništi silně ohřívá.

Šnekový podavač Ekoenergia 15-25 kW je vybaven motoreduktorem firmy Ewmar-Ness. Kryt motoreduktoru je vyroben z hliníkové slitiny. Hnací motor reduktoru je vybaven prohlášením o shodě CE. Vyznačuje se velmi vysokou trvanlivostí a kvalitním provedením. Výkon motoru v použitém motoreduktoru činí 0,09 kW (90 W). Motoreduktor se otáčí s rychlostí 1 otáčky za minutu. Pouzdro v motoreduktoru má rozměry Fi 25 mm. Se šnekem je spojeno závlačkou. Jako závlačku výrobci doporučují šroub Fi 5 mm s neúplným závitem, úplný závit oslabuje vlastnosti závlačky - šroubu. Tvrdost šroubu - 8,8.

Výrobek je v aktuální podobě plně vyvinut a otestován a stojí za doporučení.

Tyto podavače jsou používány u kotlů vytápějících plochy do 200 m2. Záleží přitom na kubatuře budovy, stupni výhřevu a použitém palivu.

Rozměry podavače:
- celková délka: 1055 mm
- délka příruby připevňující koš na tuhá paliva: 250 mm
- šířka příruby připevňující koš na tuhá paliva: 250 mm
- délka litinového hořáku: 245 mm
- šířka litinového hořáku: 205 mm
- šířka spojovací desky: 280 mm
- výška spojovací desky: 230 mm


POPIS REGULÁTORU TITANIC

Regulátor TITANIC 1 S je určen pro řízení kotlů se šnekovým nebo pístovým podavačem paliva. Verze nabízená v této aukci řídí šnekový podavač. Proces regulace je realizován prostřednictvím měření teploty kapaliny v kotli ÚT a příslušné řízení procesu spalování paliva v kotli a zamezení jeho vyhasnutí.

Regulátor řídí provoz: podavače, dmychadla, čerpadla ústředního vytápění (ÚT), čerpadla pro teplou užitkovou vodu (TUV). Výkon ventilátoru je plynule ovládán, což umožňuje omezit množství dodávaného vzduchu během spalovacího procesu. K regulátoru lze také připojit pokojový termostat nebo dálkový řídící panel (např. PILOT R) , který umožňuje udržet stanovenou teplotu uvnitř dané místnosti. Díky tomu je zvýšeno pohodlí používání regulátoru.

VLASTNOSTI ŘÍDÍCÍHO PRVKU TITANIC

- trvanlivý a odolný kovový kryt
- možnost montáže jak na horní straně kotle, tak na přední stěně
- jednoduchý a přehledný způsob programování a obsluhy
- možnost přímého připojení zařízení pracujících s napětím 230 V
- řízení soustavy pro přípravu teplé užitkové vody
- možnost připojení dodatečného čerpadla TUV nebo mísícího čerpadla
- řízení provozu ventilátoru a provozu podavače paliva
- čidlo teploty koše (zabezpečení proti průniku ohně zpět do podavače)
- zapamatování provozního stavu a všech nastavení regulátoru v případě výpadku napájení
- řídící prvek může také spolupracovat s libovolným pokojovým termostatem

TECHNICKÉ PARAMETRY

Napájecí napětí: ~230 V; 50 Hz
Zabezpečení - rychlé tavné pojistky: 6,3 A / ~230 V
Čidlo teploty kotle, podavače, čerpadla TUV: DS18B20
Příkon (pouze regulátoru): do 5 W
Stupeň ochrany na straně řídícího panelu: IP 62
Rozsah měření teploty: 0 ÷ 100°C
Zatížitelnost výstupů:
– čerpadla ÚT ~230 V; reléový výstup s RC obvodem: 250 W
– čerpadla TUV ~230 V; reléový výstup s RC obvodem: 250 W
– dmychadlo ~230 V; polovodičový výstup s RC obvodem: 250 W
– podavač ~230 V; polovodičový výstup s RC obvodem: 250 W
Maximální celkový výstupní proud: 6 A
Teplota pro zapnutí nouzového termostatu:
– hardwarového vnějšího / vnitřního: ~90 / ~94 °C
– programového: 93 °C
Teplota okolí během provozu regulátoru: 5 ÷ 45 °C
Maximální vlhkost okolí: 75 %
Zapnutí čerpadla v nízkých teplotách: pod 5 °C
Zapnutí čerpadla: každých 14 dnů na 1 minutu
- díky tomu lze předejít odstavení čerpadla po topné sezoně
(podmínkou pro fungování této funkce je zapnutý regulátor)

VENTILÁTOR WBS 6

Ventilátor WBS 6 s hliníkovým krytem je používán pro přivádění vzduchu ke kotlům s násypkou. Toto dmychadlo je vybaveno klapkou na výstupu z dmychadla. Díky použití dmychadla s klapkou lze předcházet průtoku vzduchu skrze dmychadlo v okamžiku, kdy je vypnuté, takže nedochází k nežádoucímu spalování topiva v kotli a k překročení nastavené teploty.

Jednoproudové bubnové ventilátory typu WBS jsou určeny pro tlačení čistého vzduchu nebo vzduchu znečištěného plyny a prachy s hustotou až 1,2 kg/m3 a teplotou až 45°C. Mohou pracovat jako přítahové nebo odtahové ventilátory. Všechny prvky ventilátoru jsou vyrobeny ze speciální hliníkové slitiny, která je velmi dobrým protikorozním zabezpečením.

Díky plynulému spuštění dmychadla řízeného regulátorem předcházíme výbuchům plynů nahromaděných v kotli. Vysoká kvalita provedení a použitých součástí zaručují dlouholetý a bezporuchový provoz. Ventilátor není určen pro práci jako samostatný přístroj pro domácí nebo podobný užitek.

TECHNICKÉ PARAMETRY DMYCHADLA
Druh hnacího motoru: Indukční s kondensátorem, vnější rotor
Nominální napětí: 230 V
Max. výkon: 270 m3/h
Max. akumulace: 300 Pa
Otáčky při max. výkonu: 2350 ot./min
Provozní teplota: +45 °C
Nominální proud: 0,35 A
Hmotnost: 2,2 kg
Hlučnost: 64 dB(A) (ve vzdálenosti 1 m)
Materiál: hliník
Záruka: 2 roky
Rozměry propojovací krabice: 105x65mm

POPIS ZASOBNIK

Zásobník na uhelný prach, ekohrášek pro šnekový nebo pístový podavač. Zásobník je vybaven těsněním pod horní klapkou, která zamezuje pronikání nadměrného množství vlhka dovnitř zásobníku, upravitelnými panty, 2 bočními úchytkami, které zamykají a přitlačují horní klapku k zásobníku a 1 plynovým tlumičem usnadňujícím zvedání a udržení klapky v otevřené poloze. Je vyroben z ocelového plechu. Je prodáván také v černé barvě. Zásobník lze také objednat v jiné barvě. Doba realizace takovéto objednávky může být ale delší - od 10 do 14 dnů. Tento zásobník je určen pro montáž s podavačem s výkonem 25 kW. Zavážka topiva cca 160 - 180 kg.

Naším zákazníkům nabízíme nové, ergonomické zásobníky na topivo, s pohodlným používáním a různými objemy. Všechny zásobníky vyrábíme z oceli válcované za studena s tloušťkou 1,5 mm. Všechny prvky zásobníků jsou vypalovány na plazmových řezacích strojích a následně ohýbány na lemovačkách; svařování metodou TIG a MIG.

Celek doplňuje estetický nátěr a plynový zvedák usnadňující obsluhu klapky zásobníku.

TECHNICKÉ PARAMETRY - ROZMĚRY ZÁSOBNÍKU

- výška: 900 mm
- šířka: 500 mm
- hloubka: 600 mm
- rozměry krabice: 240 x 220 mm
- rozestupy mezi otvory v krabici: 210 x 190 mm
- průměr otvorů v krabici koše: FI 13
- zavážka topiva cca 160 - 180 kg

Zveme Vás na naše jiné aukce, na kterých naleznete ostatní příslušenství pro kotle ústředního topení.

Zveme Vás na naše jiné aukce, na kterých naleznete ostatní příslušenství pro kotle ústředního topení.Regulamin zakupów w firmie DomerSposoby dostawy zamówionych towarówTransport towaru, dowóz DomerNasz dział serwisuPartnerzy - Z tymi firmami współpracujemyAUTORSKÁ PRÁVA KOPÍROVÁNÍ A POUŽÍVÁNÍ LOGA FIRMY, FOTOGRAFIÍ, POPISŮ A JINÝCH MATERIÁLŮ UMÍSTĚNÝCH NA AUKCÍCH FIRMY DOMER BEZ SOUHLASU MAJITELE JE ZAKÁZÁNO. VEŠKERÉ TAKOVÉTO AKTIVITY JSOU PRÁVNÍM PŘESTUPKEM V SOULADU SE ZÁKONEM ZE DNE 4. ÚNORA 1994 O AUTORSKÉM PRÁVU A PŘÍBUZNÝCH PRÁVECH. ŘÁD UMÍSTĚNÝ NA STRÁNKÁCH O MNĚ JE INTEGRÁLNÍ SOUČÁSTÍ KAŽDÉ AUKCE VYSTAVENÉ FIRMOU DOMER. COPYRIGHT DOMER HANDEL HURT-DETAL ZDZISŁAW SIERECKI || NÁVRH AUKCE - NETVISION

SYMBOL TOWARU:

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii