Srdíčko 4 - náušnice pozlaceno-image

Srdíčko 4 - náušnice pozlaceno

Datum vložení: 3.1.2015
Zobrazení inzerátu: 4

Předmět byl nabízen za: 250 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Luxusní pozlacené náušnice.
(rozměr 4 x 4 mm)
Dodán v dárkové krabičce spolu ze záručním listem,dvouletá záruka.
Šperky jsou pokovány 22 Kt zlatem technologií subage, která je momentálně absolutní špičkou ve svém oboru. Díky technologii subage jsou výrobky odolné proti působení lidského potu, vody-i mořské, otěru atd. a při běžném používání Vám vydrží celou řadu let.

Poškrábání, běžné opotřebení, přetržení, prasknutí či jiné mechanické poškození způsobené v důsledku běžného užívání není důvodem k oprávněné reklamaci.

U pozlacené bižuterie popisujeme naší používanou technologii zlacení tzv. Subage, která poskytuje vysokou ochranu před běžným otěrem povrchové vrstvy.
Proto u této pozlacené bižuterie NAVÍC poskytujeme záruku 1 rok i na povrchovou vrstvu - na běžný otěr a lehké opotřebení.


Na opotřebení způsobené běžným užíváním (na které se ze zákona nevztahuje záruka), posktujeme nadstandardní vlastní záruku 1 rok. Poté je možné výrobek za poplatek znovu pokovit.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii