Stará modrá rádiovka čepice vlněná vel. 55-60 cm-image

Stará modrá rádiovka čepice vlněná vel. 55-60 cm

Datum vložení: 27.2.2014
Zobrazení inzerátu: 665

Předmět byl nabízen za: 450 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

VÍCE FOTEK NAJDETE NÍŽE V POPISU AUKCE!


Předmětem této aukce je tato nadbytečná položka z mé sbírky:

stará vlněná rádiovka značky "Fezko" švestkově modré barvy.

Univerzání, vytahovací velikost pro obvod hlavy 55-60.


Stav - viz. fota, podle mého názoru dobrý.

Odborně chemicky čištěno. Okamžitě použitelné.


Podívejte se také na moje další aukce a plaťte jen jedno poštovné:

____________________________________

Toto jsou mé podmínky prodeje.

Přihazováním/ zakoupením položky je berete na vědomí a vyjadřujete s nimi souhlas.

KOMUNIKACE

Z časových a technických důvodů někdy nestihnu obratem reagovat na váš případný dotaz položený prostřednictvím Aukro formuláře "Položit prodejci otázku". V takovém případě se snažím odpovědět maximálně do 24, výjimečně do 48 hodin (v závislosti na tom, zda-li je dotaz položen kupříkladu před víkendem nebo o svátcích). Připojíte-li ke svému dotazu i telefonní číslo, mohu vám dotaz zodpovědět i rychleji. Obecně se snažím popisy položek zpracovat tak, aby dotazy nebyly třeba.

PLATBA

Platbu prosím provedťe co nejdříve po skončení aukce na účet, který vám bude zaslán e-mailem. Vaše objednávka je závazná a má povahu návrhu na uzavření smlouvy. Položka vám bude odeslána teprve po připsání částky za položku + poštovné na můj účet. Připsání částky na účet musí proběhnout maximálně do 7 kalendářních dní od ukončení aukce. V opačném případě by z vaší strany došlo k porušení Obchodních podmínek Aukra. V tom případě bych byl nucen Aukro informovat, udělit vám negativní komentář, vaši objednávku stornovat a zadat ji do opětovného prodeje.

POŠTOVNÉ/ PŘEPRAVA

Vaše položka bude pečlivě zabalena a doručena na adresu, kterou máte uvedenu ve svém Aukro profilu nebo kterou mně sdělíte bezprostředně po skončení aukce. Nebudou-li vaše doručovací údaje úplné a položku tudíž nebude možné v termínu odeslat, doručení položky se logicky prodlouží; nebudou-li vaše doručovací údaje dodány max. do 7 dní od skončení aukce, budu postupovat stejným způsobem jako v případě nepřipsání částky na účet - viz. odstavec výše. Vaše položka vám bude doručena typicky během 4-6 pracovních dnů od připsání platby na účet v závislosti na druhu přepravy a dalších faktorech (víkendy, apod.). Vezměte prosím na vědomí, že nemohu nést odpovědnost za případná zdržení, chyby a poškození způsobená třetími stranami, které vaši položku přepravují. Osobní převzetí položek a jejich platba v hotovosti je možná pouze v případě, že je toto výslovně uvedeno v záložce "Doprava a platba" a pouze za podmínky, že se toto převzetí uskuteční nejpozději do 7 dní od ukončení aukce/ prodeje. Nedojde-li z vaší strany k zaplacení v hotovosti a osobnímu převzetí zakoupené položky v této lhůtě, uplatním obdobný postup jako v případě nepřipsání částky na účet. Z důvodu špatných zkušeností s neseriózními kupujícími položky zásadně neposílám dobírkou a většinou neumožňuji osobní převzetí (pokud není výslovně uvedeno jinak). Všem ostatním čestným kupujícím se tímto omlouvám. V případě, že ode mě kupujete více položek, informujte se u mě bezprostředně po skončení aukce na cenu sdruženého poštovného, abyste neplatili více, než je nutné.

REKLAMACE/ VRÁCENÍ

Mnou nabízené položky jsou většinou použité (není-li výslovně uvedeno jinak), vykazují známky odpovídající míře běžného opotřebení a nevztahuje se tedy na ně žádná zákonná záruka/ odpovědnost za tyto vady.

INTERNATIONAL BUYERS

I welcome all international buyers. I am more than keen to send you won item by Czech Post international package service or by other means to reduce a postage cost for you. Contact me before the auction is ended (or afterwards) via the "Položit prodejci otázku" button ("Ask seller a question") and I calculate your postage upon your exact location to reduce your postage expenses. Please note that the price of international postage is substantially higher than domestic postal services within Czech republic and delivery times are longer. International payers may be given different account number (to reduce banking fees) or PayPal details. In a case of banking transfer you will bare/ pay all related banking fees. Please use "OUR" option when sending money to any account of mine - your item will not be sent unless full auctioned amount include postage is credited to my account. Paying duties, local customs fees and taxes in your country is solely your responsibility. If you are not sure about what is the item description in Czech language or what conditions of the sale are, contact me before bidding/ buying. Thank you and happy bidding. Currently I sell to these countries belonging to the Allegro Group (and others): Belarus (allegro.by), Bulgaria (aukro.bg), Kazakhstan (allegro.kz), Hungary (teszvesz.hu), Poland (allegro.pl), Russia (molotok.ru), Romania (mercador.ro) and Ukraine (aukro.ua). Please note that I sell internationally only when it is stated in the official section of the auction form ("Seller agrees with international shipment").

Standartní větička, kterou po prodejcích německých militárií vyžaduje Aukro:

„Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového,které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.”


*

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii