Stínící kryt pro osciloskop obrazovku Tesla 7QR20-image

Stínící kryt pro osciloskop obrazovku Tesla 7QR20

Datum vložení: 31.12.2014
Zobrazení inzerátu: 287

Předmět byl nabízen za: 49 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Stínící kryt pro obrazovku Tesla 7QR20

Masivní a pěkný stínící kryt pro osciloskopickou obrazovku 7QR20 nebo DG7-123. Soustružená a svařovaná konstrukce, bez povrchové úpravy. Připravené pro nedokončenou stavbu osciloskopu. Včetně patice.

Určitě se podívejte i na mé ostatní aukce, kde můžete najít spoustu jiných zajímavých věcí!


Informace a podmínky: Po skončení aukce Vám přijde automaticky mail s číslem účtu pro uskutečnění platby. Cena poštovného zahrnuje i náklady na odolné zabalení. Balík je vždy pojištěn na reálnou hodnotu, kde je to třeba tak je navíc připlaceno za šetrnější přepravu. Na dobírku nezasílám, příhozy neruším. Na zboží neposkytuji žádné záruky. Za každou další aukci v jednom balíku se k ceně nejvyššího poštovného připočítává 5Kč. Vědomě neprodávám vadné nebo poškozené zboží, ale stát se to vyjímečně jednou za 10 let může každému, tudíž poskytuji 7 dnů na odzkoušení. V případě požadavku Vám za zpět zaslaný předmět vrátím peníze, ale netýká se to poštovného, i zaslání zpět musí být na Vaše náklady. V případě Vaší výhry očekávám Vaši platbu do 5 dnů od ukončení aukce. Přeji pěkný den :-)


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii