Stříbrné Hory Nalžovy Klatovy Sušice litografie DA-image

Stříbrné Hory Nalžovy Klatovy Sušice litografie DA

Datum vložení: 29.7.2013
Zobrazení inzerátu: 44

Předmět byl nabízen za: 688 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

*UNIKÁTNÍ SBĚRATELSKÝ KOUSEK, VHODNÝ K ARCHIVACI - TRVALÁ HODNOTA - 1899*

1899 - Hory Sříbrné - Silberberg, Nalžovy, Nalžovské Hory, okr. Klatovy, Šumava, Střední Pošumaví. Nádherná litografie, koláž, DA, Nákl: Ladislav Hofmeister. Výroba: Lithografie Böhm, Nové Město n./Metují. Kamenotisk. Kvítka, Celkový pohled se zámkem Nalžovy a detail Stříbrné doly - hornictví, úpravna. Litografie prošlá poštou 1899, kompletní, velmi zachovalá. Známka Kaiser 2Kr., okrová, razítka Silberberg/Stříbrné Hory a Královské Vinohrady 1 (Praha)/Königl. Weinberge 1. Nepatrně naražené růžky (při stáří pohlednice ostré), vlevo nahoře růžek jemně nalomen (nezlomen).

Celkově působí jedinečně.

Celkový stav pohlednice je velmi dobrý a odpovídá svému stáří (viz Scan).

Vodotisk je ochranný prvek, který pochopitelně na pohlednici není.

Platbu prosím pošlete, na účet č. 191617635/0600 nebo PayPal ([email protected]; +4%) jako v.s. uveďte číslo jedné aukce, po připsání na můj účet obratem posílám.Pokud dražíte i další mé pohlednice/předměty, počkám a účtuji vše najednou. V tomto případě mě však kontaktujte.

Prohlédněte si i mé další aukce na profilu , vyberte si a ušetřete tak na poštovném.

U vydraženého zboží garantuji rezervaci 14 dní, pokud nedojde v tomto období k Vaší platbě, ponechávám si právo transakci bez náhrady zrušit. Děkuji za pochopení. Obyčejné poštovné a zásilka je na riziko kupujícího.

*We do speak English*Wir sprechen Deutsch*

-

* AKCE *

Při nákupu nad 1000 CZK obdržíte slevu 10.

Při nákupu nad 5000 CZK obdržíte slevu 20.

Při objednávce nad 2500 CZK doporučené poštovné (cenné psaní) zdarma.

Kontaktujte mě v případě požadavku na kumulativní slevu.

-

Sbírám, vykoupím a vyměním historický materiál z oblasti Jižního Klatovska, Sušicka, okolí Kolince, Středního Pošumaví, Západočeské Šumavy, atd. Zajímám se o etnografii, historii, grafiku, pohlednice, písemnosti, dokumenty, knihy, fotografie, obrázky. Ocením dobové fotografie, pohlednice s motivem lidé, život na vsi, práce, řemesla, zemědělství, šlechta, architektura (i sakrální).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii