Stříbrné Hory Nalžovy zámek Horažďovice Klatovy DA-image

Stříbrné Hory Nalžovy zámek Horažďovice Klatovy DA

Datum vložení: 26.9.2014
Zobrazení inzerátu: 11

Předmět byl nabízen za: 149 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Stříbrné Hory, zámek Nalžovy, 1900, Dlouhá adresa DA, koláž, prošlá poštou. Pozdrav z Nalžov, ČB. Čelní pohled na zámek v plné parádě, Graf von Taaffe. Pohlednice je v celkem dobré kondici, rohy naraženy, vpravo dole zlomený, vpravo nahoře stržený. Jinak čistá, vhodná k digitalizaci, ostrá. Popsaná původním textem dopisnice. RUB: prošlá poštou, kompletní, známka 5h KaiserKonig Osterreich zelená, razítko Silberberg Stříbrné Hory, Tetschen a.d. Elbe, 1900.

Celkový stav pohlednice je dobrý - stav odpovídá stáří (viz Scan). Kus do sbírky.

Vodotisk je ochranný prvek, který pochopitelně na pohlednici není.

Platbu prosím pošlete, na účet č. 191617635/0600 nebo PayPal ([email protected]; +4%) jako v.s. uveďte číslo jedné aukce, po připsání na můj účet obratem posílám.Pokud dražíte i další mé pohlednice/předměty, počkám a účtuji vše najednou. V tomto případě mě však kontaktujte.

Prohlédněte si i mé další aukce na profilu , vyberte si a ušetřete tak na poštovném.

U vydraženého zboží garantuji rezervaci 14 dní, pokud nedojde v tomto období k Vaší platbě, ponechávám si právo transakci bez náhrady zrušit. Děkuji za pochopení. Obyčejné poštovné a zásilka je na riziko kupujícího.

*We do speak English*Wir sprechen Deutsch*

-

* AKCE *

Při nákupu nad 1000 CZK obdržíte slevu 10.

Při nákupu nad 5000 CZK obdržíte slevu 20.

Při objednávce nad 2500 CZK doporučené poštovné (cenné psaní) zdarma.

Kontaktujte mě v případě požadavku na kumulativní slevu.

-

Sbírám, vykoupím a vyměním historický materiál z oblasti Jižního Klatovska, Sušicka, okolí Kolince, Středního Pošumaví, Západočeské Šumavy, atd. Zajímám se o etnografii, historii, grafiku, pohlednice, písemnosti, dokumenty, knihy, fotografie, obrázky. Ocením dobové fotografie, pohlednice s motivem lidé, život na vsi, práce, řemesla, zemědělství, šlechta, architektura (i sakrální).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii