STROMY kniha - DUCH STROMŮ - Symbolika,mýty,legendy a duch stomů - Fred Hageneder-image

STROMY kniha - DUCH STROMŮ - Symbolika,mýty,legendy a duch stomů - Fred Hageneder

Datum vložení: 20.1.2015
Zobrazení inzerátu: 247

Předmět byl nabízen za: 230 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

ISBN 80-7336-083-7

Počet stran 429, pevná vazba

V předkřesťanské Evropě bylo stejně jako ve všech ostatních částech světa nazíráno jako na dýchající bytost plnou viditelných i neviditelných forem života. Stromy byly v této posvátné krajině vysoce váženými branami do zasvěcení. Síla a energie posvátných hájů i samostatně stojících starých stromů pomáhala Keltům, Germánům, Římanům, ale i lidem doby kamenné rozšiřovat hranice svého vědomí a navazovat kontakt s říší neviditelného.

Tato kniha o duchu stromů popisuje ono prastaré, hluboké přátelství mezi člověkem a stromem. Vede nás do nitra kmenů, do fascinujícího světa buněk a molekul, objasňuje elektromagnetická silová pole i to, jak stromy komunikují pomocí světla. Dovádí nás také k samotnému duchu stromů. Jenž v každém druhu nabývá jiného výrazu. Naleznete zde popis cest, jimiž se může dnešní člověk naladit, aby vstoupil do vědomé a láskyplné výměny s těmito nehybnými, ale živými bytostmi přírody.

Souhrn
AutorFred Hageneder
Žánrnaučná
NakladatelstvíNakladatelství Nakladatelství je obchodní jednotka, která má oprávnění vydávat knihy a jiné publikace.Fontána
Počet stranPočet stran Celkový počet stran knihy.432
Rok vydáníRok vydání Uvádí se rok, ve kterém byla kniha uvedena na trh veřejnosti2003
VýrobceFontána
Rozšířené údaje
JazykJazyk Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána.český
ISBN80-7336-083-7
VazbaVazba Je uveden způsob vázání desek knihy.Pevná bez přebalu matná
Váha696 gramů

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii