SV 650-image

SV 650

Datum vložení: 24.9.2013
Zobrazení inzerátu: 87

Předmět byl nabízen za: 28000 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Prodám Suzuki SV 650 S. Motorka má novou řetězovku,filtr oleje, olej (motorka stála 2 roky takže olej uz bude asi na výměnu) a hlavně dvousměsové pneu na kterých bylo ujeto necelých 2000km a po spadnutí byly gumy ošetřeny nějakým "olejem" pro dlouhodobé skladování (nevím co to bylo, pujčil mi to kamarád).

Motorka jsem neukočíroval a položil v zatáčce kde potkala přímo na přední ráfek sloupek dálničních svodidel.Šla na levou stranu na asfalt a podle toho i vypadá. Ulomená řadička, odřená nádrž a zadní držák pro spolujezdce vše na levé straně.Kryt motoru ani rám podřený není protože jela po "padáku" nádrži a zadním držáku.Chladič je pohlej na držácích ale neteče.

Spojková páčka je zohlá a zralá na výměnu. Elektrika je v pohodě, zato světlo je na odpis stejně jako maska,blinkry,zpětná zrcádka a hlavně horní část vidlic.

Brýle, krk rámu, plexisklo, parohy se spodním krycím plastem pod světlem co zakrývá elektriku v pořádku. Vypadá to že i kluzáky jsou v pohodě ale to se okem těžko pozná.

Najeto tak 16000 protože jsem omylem koupil špatný snímač a ukazuje 2x rychleji. Při 50km/h ukazoval 100km/h takze i kilometry počítal 2x :)

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii